“ସୀତାଙ୍କ ସହ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌”

admin | April 16, 2020 | 597 views |0 | Exclusive

ନବେ ଦଶକର ‘ରାମାୟଣ’ ଏବେ ବି ଦୂରଦର୍ଶନରେ ତା’ର ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଜାହିର କରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଚରିତ୍ରମାନେ ଏବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଆସିଛନ୍ତି। ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଦୀପିକା ଚିଖଲିଆ ନିକଟରେ ଟ୍ବିଟର୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ବେଳେ ଧୀରେଧୀରେ ପୁନଃ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେଣି। ବିଶେଷକରି ଏବେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଓ ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଏଲ୍‌.କେ ଆଡଭାନୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର୍‌ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଦୀପିକା ଏକ ଫଟୋ ସହ କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସଂପ୍ରତି ଭଦୋଦରା ଭାବେ ପରିଚିତ ତଥା ତତ୍କାଳୀନ ବରୋଦାରୁ ସେ ନିର୍ବାଚନରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବା ସମୟର ଏହି ଫଟୋରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଏଲ୍‌.କେ ଆଡଭାନି ଓ ନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ନଳିନୀ ଭଟ୍ଟ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ଦୀପିକା ୧୯୯୧ରେ ବିଜେପିର ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ଭଦୋଦରା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ବିଜୟୀ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। କିଛିଦିନ ପୂର୍ବେ ଦୀପିକା ରାମାୟଣର ସମସ୍ତ ଟିମ୍‌ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ଏକ ‌ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେଥିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନେକ ସଦସ୍ୟ ଏବେ ଜୀବିତ ନଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ ଲେଖିଥିଲେ।” – ସୀତାଙ୍କ ସହ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବି…

Udaya_Labanya | October 5, 2020 | 125 views | 0

. ବଡମ୍ବା(ଉଲାପ୍ର) ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଚିନ୍ମୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବିନେଇ ଗଣଧାରଣା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି. ଏଥିରେ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଶତାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଗଣଧାରଣାକୁ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ର କର୍ମକର୍ତ୍ତା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories