ଫସଲବୀମା ପାଇଁ ରାଇକିଆରେ ସଚେତନତା ରଥର ଶୁଭାରମ୍ଭ

Udaya_Labanya | July 15, 2021 | 13 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ- (ସୁନୀଲ ପଟନୀୟକ)
ଫସଲ ବୀମା ସଂପର୍କରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବାପାଇଁ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ରାଇକିଆ ବ୍ଳକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଗୁରୁବାର ସଚେତନତା ରଥର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।
ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ କୃଷି ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଶତପଥି ଯୋଗ ଦେଇ ଥିବାବେଳେ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥିଭାବେ ବିଡିଓ ପ୍ରବୀଣ କୁମାରବାଣୁଆ .ତହସିଲଦାର ହରପ୍ରସାଦ ଭୋଇ, ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା କୃଷି
ଅଧିକାରୀ ଅଜୟ କୁମାରପରୀଡ଼ା, ଓ ଏସ ଏସଓପିସିଓର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ରଣା ପ୍ରମୁଖ ଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ମାନ୍ୟଗଣ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗ ଦେଇ ସବୁଜ ପତ।କା ଦେଖା ଇ ରଥର ଶୁଦ୍ଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।
ଏହି ରଥ ରାଇକିଆ ବ୍ଳକର ସମସ୍ତ ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ଗ୍ରାମଗୁଡିକରେ ବୁଲି ଚାଷୀଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବ ।
ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜେନା ରାଲ ଇନସ୍ୟୁରାନସର ଜିଲା ପରିଚାଳକ ପ୍ରମୋଦ ମହାପାତ୍ର, ଜିଲା ସଂଯୋଜକ ସୁଶାନ୍ତ ସେଠୀ,ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପାଢି, ଅନୀଲ ଦଳବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 22 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories