ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଫୁଲବାଣୀ ନେଚ଼ରରିର୍ଟ୍ରିଟ ଉଦଘାଟିତ

Udaya_Labanya | July 30, 2021 | 30 views |0 | Breaking News


ଫୁଲ ବାଣୀ- 30/7(ସୁନୀଲପଟ୍ଟନାୟକ)
ଫୁଲବାଣୀ ସହର ର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ପ୍ରାକୃତିକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୧କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ରହିବା ଖାଇବା. ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ତ ସୁବିଧ । ଥାଇ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଫୁଲ ବାଣୀ ନେତର ରିଟ୍ରିଟକୁ ଗୁରୁବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଚାୟତରାଜ, ଗୃହନଗର ଉନୟନ୍ନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗ ନେଇ ଶୁଭ ଉଦ୍ ଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଫୁଲ ବାଣୀ ପରି ଛୋଟ ସହରରେ ଏତେବଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସୁବିଧା ରହିଥିବାରୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜେନା ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ।ଏହି ନେ ଚ଼ର ରିଟ୍ରିଟ ରାଜ୍ୟ ଓ ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ତଥା ବିଦେଶୀ ପର୍ଯଟକମାନଙ୍କୁ ବେଶ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି ମନ୍ତ୍ରୀ ଜେନା କହିଥିଲେ।ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୁଲବାଣୀ ବିଧାୟକ ଅଙ୍ଗଦ କହର, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଭାପତି ସରୋଜ କର୍ଣ୍ଣ, ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା ବିଜେଡି ସଭାନେତ୍ରୀ ପୁନମ କ ହଁ ର. ପୂର୍ବତନ ନଗର ପାଳ ପ୍ରତାପପାତ୍ର, ଫୁଲବାଣୀନେ ଚ଼ରରିଟ୍ରିଟ ର ପ୍ରୋପ୍ର।ଇଟର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ ଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଓ ନେତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।
ଏଠାରେ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଟେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଏସି ସୁବିଧା ସହ ଖାଇବା ପିଇବା, ସୁଇମିଙ୍ଗ ପୁଲ, ରବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି । ସେହିପରି ରାତିରେ ନାଚଗୀତର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।
ଏଠାରେ ରହି ଅନ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳୀ କୁ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗାଡିର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଥିବାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ପରିବାର ନେଇ ଏଠାରେ ବେଶ ଆରାମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ରହିପାରିବେ ବୋଲି ନେଚ଼ର ରିଟ୍ରିଟ ର ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ କହିଛନ୍ତି । ଏ ସି କଟେଜର ମୁଲ୍ୟ ହଜାର ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ନନ ଏସିର ମୂଲ୍ୟ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ରହିଥିବା ପାଢୀ କହିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବାଉଁଶରେ ନିର୍ମିତ ଓପେନ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ରହିଛି । ସେହିପରି ଗାଡ଼ିମଟର ରଖିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ପାର୍କିଙ୍ଗ ସ୍ଥାନ ଓ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ମଧ୍ଯ ରହିଛି ।
ରହିବା ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ ଓ ଅନ୍ଲାଇନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।
ଅନଲାଇନରେ www.phulbaninature retreats.com ରେ ବୁକିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories