ବେଲଘର ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ, ଥାନାରେ ଏତଲା

Udaya_Labanya | August 6, 2022 | 21 views |1 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବେଲଘର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ଏକ ନାଲି ରଂଗ ର ଟାଟା ମେଜିକ ଗାଡିରେ ଆସି ମନୋରଂଜନ ମାଝି ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଅଟକାଇ ଅତର୍କିତ ଭାବେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ମନୋରଂଜନ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମୁହଁ, ହାତ, ପେଟ ଆଦି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ଏନେଇ ମନୋରଞନବେଲଘର ଥ।ନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବେଲଘର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ
ଦେଓଗଡ ଗ୍ରାମ ର ମନୋରଂଜନ ମାଝି ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଶୁକୁ ମୁଣ୍ଡି ଗ୍ରାମଠାରେ ମରଣାନ୍ତକ
ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଦୁର୍ବର୍ତ୍ତମାନେ ।
ତାପରେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ l
ଖବର ପାଇ ବେଲଘର ସରପଞ୍ଚ ଗୋବିନ୍ଦ ମାଝୀ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ପହଂଚି ଆହତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ଖାନା ରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଈଁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ l
ତେବେ ମନୋରଂଜନ ଙ୍କ କାହା ସହ ଶତୃତା ନଥିବା କହୁଥିବା ଓ ସେ ମାଡ ମାରିଥିବା ୪ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ନ ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟା କହୁଥିବାବେଳେ ସେମାନେ କିଏ କାହିଁକି ଓ କଣ ପାଇଁ ଅକାରଣରେ ଜଣେ ନିରିହ ଯୁବକ ମନୋରଂଜନଙ୍କୁ ମାଡମାରିଲେ ଜଣାପଡୁନି ।
ନିଶ୍ଚିତ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ରହିଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ତେବେ ତଦନ୍ତ ପରେ ସବୁକିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ବେଲଘର ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 2 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories