ସରପଞ୍ଚ ଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଜାଲିଆତି କରି ଟଙ୍କା ହଡପ ଉଦ୍ୟମ

Udaya_Labanya | August 8, 2022 | 8 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ସରପଞ୍ଚ ଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଜାଲିଆତି କରି ତୈୟାଳସି ହଜାର ଦୁଇଶ ନବେ ଟଙ୍କା ବିଲ କରି ହଡପ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଥିବାନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି l
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଂବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ସୋନପୁର ପଂଚାୟତ ରୁ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି l
ସୋନପୁର ସରପଞ୍ଚ କୁମୁଦିନୀ ପ୍ରଧାନ ବିଡ଼ିଓ ଗଦାଧର ପାତ୍ର ଙ୍କ ନିକଟରେ ତଦନ୍ତ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବୀ କରିଛନ୍ତି l
ସୋନପୁର ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ
ଡବେଡି ଗ୍ରାମରେ ଜମି ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକା ବିଲକରି ମଷ୍ଟରରୋଲ ରେ ସରପଞ୍ଚ ଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଜାଲ କରି ମଷ୍ଟର ରୋଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସରପଞ୍ଚ କୁମୁଦୁନୀ ପ୍ରଧାନ l
ତେଵେ ସେ ଗାତ ୨୨ ତାରିଖରୁ ବିଡ଼ିଓ ପାତ୍ର ଙ୍କ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି l ଫଳରେ ସରପଞ୍ଚ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି l
ଅନ୍ୟପଟେ ବିଡ଼ିଓ ଗଦାଧର ପାତ୍ର ଘଟଣା ର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ କୁନେଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories