ପାତି ଆମ୍ବା ଠାରେ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପାଳିତ

Udaya_Labanya | August 18, 2022 | 11 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଖଜୁରୀପଡା ବ୍ଲକ ସୁଡୁକୁମ୍ପା ପଞ୍ଚାୟତ ପାତିଆମ୍ବା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଭୂ ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣ ଭଗବାନ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ଓ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀମହାସମାରୋହ ରେ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା l ଉତ୍ସବ ରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ସମସ୍ତ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ମିଶି ନିଷ୍ଠା ଓ ଭକ୍ତି ର ସହ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନl କରିଥିଲେ l କୃଷ୍ଣଗୁରୁ ସଂଘର ସମ୍ପାଦିକା ତଥା ଗାୟକ ସବିତା ନାୟକ ର ନେତୃତ୍ୱରେ ମହିଳାମାନେନୃତ୍ୟ ର ତାଳେ ତାଳେ ନାମ ସଂକୀର୍ତନ,ସହ ନଗର ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ l ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରାତି ତମାମ ଚାଲିବ l ପାତିଆମ୍ବା ଗ୍ରାମରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା l
ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସମିତି ସଭ୍ୟତଥା ସାମ୍ବାଦିକ ବାଦ୍ୟନାଥ ବେହେରା ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଭାଇଚାରା ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକଭାବ.ଜାଗ୍ରତ କରିବାରେ ସହାୟକହେବ ବୋଲି କହିଥିଲେ l ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପୂଜା ଦେଖିବା ଲାଗି ଆଖପାଖ ଅଂଚଳ ର ଶତାଧିକ ଗ୍ରାମବାସି

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 23 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories