ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ କୁଶୁଲାପୁଞ୍ଜା ଡ଼ଙ୍ଗର ମହୋତ୍ସବ ରେ ଯୁବ ନାଟ୍ୟକାର ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

Udaya_Labanya | October 30, 2022 | 14 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ) ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ କୁଶୁଲା ପୁଞ୍ଜା ଡ଼ଙ୍ଗର ମହୋତ୍ସବ ର ଉଦଯାପନୀ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କନ୍ଧମାଳର ଯୁବନାଟ୍ୟକାର ତଥା ସାମ୍ବାଦିକ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ଦଣ୍ଡସେନା ଙ୍କୁ ସ୍ୱମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା l କଳାହାଣ୍ଡି ଜ଼ିଲ୍ଲା ମଦନପୁର ରାମପୁର ର ଗୌଡ଼ କର୍ଲାଖୁଣ୍ଟା ଠାରେ ଚାରି ଦିନ ବ୍ୟାପି ଅନୁଷ୍ଠିତ ମହୋତ୍ସବରେ ରାଜ୍ୟରୁ ବହୁ ସଂସ୍କୃତିକ ଦଳ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ଏକାଧାରରେ ପ୍ରମୋଦ ଜଣେ ଯୁବ ନାଟ୍ୟକାର ଲୋକ ସଂସ୍କୃତି ଗବେଷକ ଲୋକ କଳା ସଂଗଠକ ଏବଂ ନିର୍ଭୀକ ନିରପେକ୍ଷ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବହୁମୁଖି ପ୍ରତିଭା ର ଅଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଙ୍କୁ ଆୟୋଜିତ ମହୋତ୍ସବ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ପୂର୍ଵତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ନର୍ଲାବିଧାୟକ ଭୂପିନ୍ଦର ସିଂ ଉପଢୌକନ ଏବଂ ମାନପତ୍ର ଦେଇ ସ୍ୱମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରିଥିଲେ l ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସଭାପତି ତଥା ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଅନନ୍ତ ପାଳ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା କବି ହେମନ୍ତ ସାହୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories