ବିନା ଭକ୍ତରେ ହେଲା ଅଟ୍ଟାଳି ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ସୁନାବେଶ

admin | July 2, 2020 | 119 views |0 | Exclusive


ଆଠଗଡ,(ଉଲାପ୍ର)ଆଠଗଡ ର ଆରାଧ୍ୟ ଦେବ ଅଟ୍ଟାଳି ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ ସୁନାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି, ବିନାଭକ୍ତ ଓ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷାକରି ମନ୍ଦିର ମଧ୍ୟରେ ସୁନାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା,ରାଜ ପୁରୋହିତ ସୁଶାନ୍ତ ମିଶ୍ର,ବଡ଼ପଣ୍ଡା ଶରତ ପଣ୍ଡା,ସାନ ପଣ୍ଡା ସୁଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଅଟ୍ଟାଳି ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ସମସ୍ତ ନୀତିକାନ୍ତି କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ରେଜେରୀ ରୁ ସୁନା ଗହଣା ଅଣା ଯାଇ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ସୁନାବେଶ କରାଯିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଆଳତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷାକରି ସୁନାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ମନ୍ଦିରର ଗେଟ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇ ଥିଲା,କାଁ ଭାଁ ଭକ୍ତ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଥିବା ବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ସୁନାବେଶ ଅନୁସ୍ଥିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଏହା ସହିତ ମଠ ଜଗନ୍ନାଥ, ବଳଭଦ୍ର,ଦେବୀ ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସୁନାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବି…

Udaya_Labanya | October 5, 2020 | 125 views | 0

. ବଡମ୍ବା(ଉଲାପ୍ର) ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଚିନ୍ମୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବିନେଇ ଗଣଧାରଣା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି. ଏଥିରେ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଶତାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଗଣଧାରଣାକୁ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ର କର୍ମକର୍ତ୍ତା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories