ମହାକାଳବସ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ।

admin | February 1, 2020 | 237 views |0 | ରାଜ୍ୟ ଖବର

ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ମହାକାଳବସ୍ତ ପ୍ରାଥମିକ ଓ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଶନିବାର ଦିନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି, ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ଅପର୍ତ୍ତି ପୁହାଣ ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଆଠଗଡ ତହସିଲଦାର ତପନ କୁମାର ଖୁଣ୍ଟିଆ, ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ସାହିତ୍ୟିକ ଡ଼ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡା, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନାୟକ, ସରପଞ୍ଚ ସାବିତ୍ରୀ ରାଉତ, ଯୁବନେତା ଆଲୋକ କୁମାର ବଳିୟାରସିଂ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅତିଥି ପରିଚୟ ଓ ବାର୍ଷିକ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଅଜୟ କୁମାର ମହାପାତ୍ର ଓ ଚତୁର୍ଭୁଜ ସ୍ୱାଇଁ, ଶେଷରେ ଧନ୍ୟବାଦ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ଶିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀପତି କୁମାର ଦାସ,ଏହି ଅବସରରେ ପୂର୍ବତନ ଶିକ୍ଷକ ଗଦାଧର ନାୟକ ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା । ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ହେବ ନାହିଁ ପାଠ ପଢି ନିଜକୁ ଗଢି ତୋଳିବାକୁ ପାଠ ପଢାଯାଏ ବୋଲି କହିଥିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି । ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିଭାବକ ମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କହିଥିଲେ କି ଆଜିକାଲି ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଭିବାବକ୍ ମାନେ ପାଠ ପଢିବା ଜରୁରୀ ହୋଇ ପଡ଼ିଛି ଏବଂ ଅଭିଭାବକ ମାନଙ୍କୁ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଦେବା ପାଇଁ ମନା କରିଥିଲେ । ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

Share this

Related Posts

ଆଠଗଡ ରେ ମିଶନ ଶକ୍ତି ଜରିଆରେ ବଣ୍ଟା…

Udaya_Labanya | July 30, 2023 | 102 views |0

ଆଠଗଡ ( ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ରେ ମିଶନ ଶକ୍ତି ଓ ଓଡିଶା ଜୀବିକା ମିଶନ ତରଫରୁବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ଓ ସୁଧ ରିହାତି ସଚେତନତା କର୍ମଶାଳା30/7/23 ଆଠଗଡ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ ଠାରେ ଏକ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଏଥିରେ ଶିଶୁ ବିକାଶ ଅଧିକାରିଣୀ…

ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ…

Udaya_Labanya | May 11, 2023 | 53 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମେଲାଣି ମହୋତ୍ସବ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରଥମେ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ଫୋଟୋ ଚିତ୍ର ନିକଟରେ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ଜଳନ କରି ପୁଷ୍ପ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories