ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଦେଖି ମନ୍ତ୍ରୀ ଛାନିଆ । ତରତର ହୋଇ କହିଲେ ଏଥର ଲାଗୁ ହବନି ।

admin | January 21, 2020 | 105 views |0 | Uncategorized

ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ପରୀକ୍ଷାରେ ଫେଲ ହେଲେ ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷକୁ ଯାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଗଣ ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ କହିବା ପରେ ଆଜି ଠାରୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ତାତି ଛନ୍ତି ଓ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓଲ୍ହାଇ ରାସ୍ତାରୋକ କରିବା ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି,ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଅନେକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର୍ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଆସି ଟାୟାର ଜାଳି ରାସ୍ତାରୋକ କରିଥିଲେ,କଟକ ଜିଲା ତିଗିରିଆ ଠାରେ ପ୍ରସନମଣୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର୍ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ରାସ୍ତାରୋକ କରିବା ସହିତ ଟାୟାର ଜାଳିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ର୍ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶ ଆଗକୁ ଆସି ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଠାରୁ ଏହି ନିୟମ ଲାଗୁ ନକରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି, ହେଲେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଠାରୁ ଏହି ନିୟମ ଲାଗୁ ହେବବୋଲି ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Share this

Related Posts

ଘର ସମ୍ମୁଖ ରୁ ବାଇକ୍ ଚୋରୀ

Udaya_Labanya | September 11, 2023 | 35 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)ଫୁଲବାଣୀ ସହର ରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଚୋରୀ ଡକାୟତି, ରାହାଜlନୀ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି l ଲୋକେ ଆଉ ନିଜକୁ ଆଉ ସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁ ନାହାନ୍ତି lଅଭିଯୋଗ କଲେ ଶୁଣିବାକୁ କିଏ ନାହିଁ lଟାଉନ୍ ଥାନା ପୋଲିସ ର ହୁଗୁଳl…

ବାଲିଗୁଡାରେ ୫-ଟି ସଚିବ ଭି କେ ପାଣ୍ଡିଆନ…

Udaya_Labanya | June 17, 2023 | 45 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୫-ଟି ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଭି.କେ.ପାଣ୍ଡିଆନ ଦୁଇ ଦିନିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଆସି ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଶନିବାରରେ ବାଲିଗୁଡାକୁ ଆସି ପ୍ରଥମେ ଅଞ୍ଚଳର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା' ପାଟଖଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories