Udaya_Labanya | August 18, 2021 | 33 views |0 | Breaking News

ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଇଲେଭେନ ର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ

ଢେଙ୍କାନାଳ(ଉଲାପ୍ର)ଢେଙ୍କାନାଳର କଞ୍ଚାନ ବଜାର ଠାରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଶୈଳୀର ପାର୍ଲର ଓ ସ୍ପା ପାଇଁ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଇଲେଭେନ ର ଶୁଭ ଉଦ୍ଘାଟନ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପାର୍ଲର ଟି ଢେଙ୍କାନାଳ ପାଇଁ ନୂତନ ରୂପେ ଖୋଲିଥିବା ବେଳେ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ପାଇଁ ବଜାରରେ ନୂତନ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିବ ବୋଲି ଏହାର ଓନର ସେହନାଜ ବାହାର ଆଶାବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ମେହେନ୍ଦୀ, ଟାଟୁ , ବଡି ସ୍ପା, ସ୍ପା ପରି ସମସ୍ତ beauty ୱର୍କ ଅଭିଜ୍ଞ ଟେସିନିସିଅନ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହା ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଆଜିଠୁ ଉପଲବ୍ଧ ହେଲାବୋଲି ସେହନାଜ ମତଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶାର ଅନୁଗୁଳ, ତାଳଚେର ଓ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଏହା ଆଗରୁ ଖୋଲିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଏହାର ଶୁଭ ଉଦ୍ଘାଟନ କରାଯାଇଥିଲା । ଆଜିର ଏହି ଷ୍ଟୁଡିଓ ଇଲେଭେନର ଶୁଭ ଉଦ୍ଘାଟନ ରେ ବିଜୟ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ଅଖିଳ ରଥ, ଖୁର୍ସିଦ ବେଗମ, ସେହନାଜ ବାହାର , ମହମଦ ସାବୀର ଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଅତିଥିମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories