*👉ସ୍କୁଲ କେବେ ଖୋଲିବ, ତା’ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏଯାଏ ହୋଇନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ ପୋଖରିୟାଲ । ଆସନ୍ତା ୧୪ ତାରିଖରେ କରୋନା ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ମାନବ ସମ୍ବଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ବୈଠକ ବସିବ। ଏଠାରେ ଦେଶର କରୋନା ସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ଏହାପରେ ହିଁ ସ୍କୁଲ କେବେ ଖୋଲିବ, ତା’ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ*

admin | April 5, 2020 | 213 views |0 | Education & Job

Share this

Related Posts

କୋଟଗଡ଼ ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ…

Udaya_Labanya | March 16, 2023 | 36 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବିଭିନ୍ନ ଦାବୀ ପୂରଣ ନେଇ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା କୋଟଗଡ଼ ଠାରେ ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଯୁକ୍ତ ୨ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ଗୁରୁବାର ଧାରଣା ରେ ବସିଛ ନ୍ତି l ଉତ୍ୟକ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କୋଟଗଡ଼ -ରାୟଗଡା, କୋଟଗଡ଼…

କନ୍ଧମାଳର ମିଳିତ ଶିକ୍ଷକ ସମନ୍ବୟ ସମିତି ତରଫରୁ…

Udaya_Labanya | March 14, 2023 | 33 views | 0

କନ୍ଧମାଳ:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ବିଗତ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନୂତନ ପେନସନ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବାରୁ ପୁଣିଥରେ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇବକୁ କନ୍ଧମାଳର ସମସ୍ତ ବ୍ଲକରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ସରକାରଙ୍କ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories