ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ନୂଆ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ନେଇଛି

admin | July 9, 2020 | 277 views |0 | Crime , Twin City


ଭୁବନେଶ୍ୱର: (ଉ ଲା ପ୍ର ) ଗୁରୁବାର ଦିନ ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପ୍ରେରଣାଦାୟୀ ବକ୍ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ସାଂଘାତିକ ଆଘାତ ଲାଗିଛି ଯାହା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଭୁବନେଶ୍ୱର GRP ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟମୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରି ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ପରୋପକାରୀ ସଂସ୍ଥା ପିପୁଲ୍ ଫର୍ ସେବା ସଦସ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ୱର GRP ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ F.I.R ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ଏହି ମାମଲା ତୀବ୍ର ରୂପ ନେଇଥିଲା। ରେଳ ପୋଲିସ ଆଇପିସିର ଧାରା 302 (ହତ୍ୟା) ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିର ଷ୍ଟେସନ ନିକଟସ୍ଥ ରେଳ ଟ୍ରାକରୁ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ରେଳ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ପୋଲିସ ମୃତ ତଥା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀଙ୍କ ଅତୀତର କଲ୍ ବିବରଣୀ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଘରୁ ମିଳିଥିବା ଦୁଗ୍ଧରେ ତାଙ୍କ ଦାନ ଚାରିପାଖରେ ଘେରି ରହିଥିବା ଦାନ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ଏବଂ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି। ଗତକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ନୋଟ୍ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ତେବେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ନୋଟରେ ଲେଖାଥିଲା, “ଏହି ଦେଶର ଯୁବକମାନେ ସରକାର ବିରୋଧରେ ଲ fighting ିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ଉଚିତ୍। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ନିଶା ନିବାରଣ ରାଜ୍ୟ ଚାହୁଁଥିଲି। ମୋର ଅବସ୍ଥା ନିଶା ମୁକ୍ତ ହେଲେ ମୋର ଆତ୍ମା ​​ସାନ୍ତ୍ୱନା ପାଇବ। ”

ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, “ତାଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କେବେବି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିପାରିବ ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ରିହର୍ସଡ୍ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଅଛି | ‘ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେବା’ ପାଣ୍ଠିରେ ଗୁରୁତର ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଆସିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ କିଛି ଦିନ ଧରି ଟେନସନ୍ ରହିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ”

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆଦିତ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଭାଷଣ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚାଣକ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଦାନକାରୀ ସଂଗଠନର ସାହାଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ ବୃଦ୍ଧାବୃଦ୍ଧ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ବିନା ହେଲମେଟ ରେ ଯିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା,…

Udaya_Labanya | December 27, 2020 | 59 views |0

ରାୟଗଡା, ଟ୍ରାଫିକ ଯାଂଚ ବେଳେ ହେଲମେଟ ନ ପିନ୍ଧି ଥିବାରୁ ବିଚରାସ୍ତାରେ ରାୟଗଡା ପୁଲିସର ଥାର୍ଡ ଡିଗ୍ରୀ । ତଳ ଶାଙ୍କେଶ ଗାଁର ରାହୁଲ ହିମିରିକା (18) ଓ କିଷାନ କୋଲକା (17) ନାମକ ଦୁଇ ଯୁବକ ବାଇକ ଯୋଗେ ମା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories