ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ସମବାୟ ଦୁର୍ନୀତି ଉପରେ ଚାଷୀଙ୍କ ତରଫରୁ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ

Udaya_Labanya | July 15, 2020 | 232 views |0 | Exclusive , Headlines , Social , ରାଜ୍ୟ ଖବର

ଆଠଗଡ,(ଉଲାପ୍ର)ଆଠଗଡ ବ୍ଲକ ସମବାୟ ଦୁର୍ନୀତିର ପରଦା ଫାସ ଉଦୟଲାବଣ୍ୟ କରିବା ପରେ ସମବାୟ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଛ ଜଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇ ଥିଲା,ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଚାଷୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଆଜି ବଡ ପଦାଗାଁ ଠାରେ ସତ୍ୟବାଦୀ କ୍ଲବ ପରିସରରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି, ଏଥିରେ ଆଠଗଡ ଯୁବ ସଙ୍ଗଠକ ଅଭୟ ବାରିକ,ନରେନ୍ଦ୍ର ସେଠି,ଅମରେନ୍ଦ୍ର ରାଉତ,ପ୍ରତିମା ରାଉତ ପ୍ରମୁଖ ଚାଷୀମାନେ ଏକାଠି ହୋଇ ସାମ୍ବାଦିକ ସମିଳନୀ କରିଛନ୍ତି, ଯୋଉଥିରେ କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ଧ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ବାରି ହୋଇ ପଡୁଛି,ଆଜି ଏହି ଘଟଣାର ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ର ଯୁବ ସଙ୍ଗଠକ ଅଭୟ ବାରିକ ସମସ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଏହି ଘଟଣା ଦିନକୁଦିନ ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେବାରେ ଲାଗିଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବି…

Udaya_Labanya | October 5, 2020 | 125 views | 0

. ବଡମ୍ବା(ଉଲାପ୍ର) ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଚିନ୍ମୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଛଅ ଦଫା ଦାବିନେଇ ଗଣଧାରଣା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି. ଏଥିରେ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଶତାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି, ଗଣଧାରଣାକୁ ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକର ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ର କର୍ମକର୍ତ୍ତା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories