ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ନ୍ୟାୟାଳୟ ପରିସରରେ ଇ-ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଉଦଘାଟିତ ।

Udaya_Labanya | December 27, 2020 | 198 views |0 | Uncategorized

ରାୟଗଡା(ଉଲାପ୍ର) ରାୟଗଡା ସିଭିଲ୍ କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ଇ-ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଛି । ଓଡିଶା ହାଇକୋର୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ମହମ୍ମଦ ରଫିକ୍ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଇ-ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ମାଗଣାରେ ଆଇନସେବା ପାଇପାରିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ସେହିପରି ମକଦ୍ଦମାର ସ୍ଥିତି,ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣୀ ତାରିଖ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତଥ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । ସେହିପରି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ କପି,ଇ-ପେମେଣ୍ଟ କରିବାର ସହାୟତା,ଜେଲ୍ ରେ ବନ୍ଦଥିବା କଏଦୀଙ୍କ ସହ ଇ-ମୁଲାକାତ ସାକ୍ଷାତ ଓ ନ୍ୟାୟାଳୟର ରାୟ ଓ ଆଦେଶ ଗୁଡିକ ଇ-ମେଲ୍ ହ୍ବାଟସଅପ୍ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଡିଜିଟାଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିପାରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ଉଦଘାଟନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜ ଚିତ୍ତରଂଜନ ଦାସ,ପୋକସୋ ଜର୍ଜ ତ୍ରିରଂଜନ ପାତ୍ର,ପାରିବାରିକ ଅଦାଳତର ଜର୍ଜ ଅଶିଷ୍ ପାତ୍ର,ସବ୍ ଜର୍ଜ ଶତରୂପା ଶତପଥୀ,ଏସଡିଜେଏମ୍ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାସ,ରାୟଗଡା ବାର୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ର ସଭାପତି ବ୍ରଜସୁନ୍ଦର ନାୟକ ଓ ସଂପାଦକ ପଦ୍ମନାଭ ଦାସଙ୍କ ସମେତ କୋର୍ଟର ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Share this

Related Posts

ଆର୍ମି ଅଫିସର ଘରେ କଳା କନା ବୁଲାଇଲେ…

Udaya_Labanya | March 2, 2023 | 9 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଜାମପଦା ସାହି ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଆର୍ମି ଜେସିଓ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରକାଶ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କ ଘରେ ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେକେହି ନଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାନେ ସାମନା ଗ୍ରିଲ ଓ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଚାରିଲକ୍ଷ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories