ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର ତୀରନ୍ଦାଜ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍‌ରେ ୧୩ ଓଡ଼ିଆ

Udaya_Labanya | March 8, 2021 | 10 views |0 | Uncategorized

ଡେରାଡୁନରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର ତୀରନ୍ଦାଜ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ । ଏଥିରେ ତିନୋଟି ବିଭାଗରେ ଓଡିଶାର ୧୩ ଜଣ ଖେଳାଳି ଭାଗ ନେଉଛନ୍ତି । କଟକରେ ଅଭ୍ୟାସ କରି ଓଡିଶା ଟିମ୍ ଡେରାଡୁନ ଯାତ୍ରା କରିବ । ଏଥର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିବେ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ଉଭୟ କୋଚ ଓ ଖେଳାଳି ।

ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ଖେଳ ପାଇଁ କଟକ ଜବାହାରଲାଲ ନେହେରୁ ଇଣ୍ଡୋର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ତୀରନ୍ଦାଜଙ୍କ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ ଚାଲିଛି । ଇଣ୍ଡିଆନ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଖେଳାଳିମାନେ ଡେରାଡୁନ ଯାତ୍ରା କରି ସାରିଥିବା ବେଳେ କମ୍ପାଉଣ୍ଡ ଇଭେଣ୍ଟରେ ୮ ତାରିଖରେ ଖେଳାଳିମାନେ ଡେରାଡୁନ ଯିବେ ।

ରି-କର୍ଭ ଇଭେଣ୍ଟରେ ୩ ଖେଳାଳୀ ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ଭାଗ ନେବେ । ପୂର୍ବରୁ ବାରବାଟୀରେ ରାଜ୍ୟ ତୀରନ୍ଦାଜ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍‌ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶିବିରରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଭଲ ହୋଇଛି । ତେଣୁ ଏଥର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିବେ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ଉଭୟ କୋଚ ଓ ଖେଳାଳି । ତୀରନ୍ଦାଜରେ ଓଡିଶାର ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ରହି ଆସିଥିବାରୁ, ଏଥର ମଧ୍ୟ ଦଳଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କନ୍ଧମାଳ ମହୋତ୍ସବ ୨ 0୨ ୩ ପାଇଁ…

Udaya_Labanya | January 25, 2023 | 21 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀ ଲପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପଲ୍ଲିଶ୍ରୀ ମେଳା ୨ 0୨ ୩ ପାଇଁ ବୁଧବାରସ୍ଥାନୀୟ ନାରାୟଣୀ ମନ୍ଦିର ରୁ ଏକ ମଶାଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଓ ସାଂସ୍କୃତିକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଆଶିଷ ଈଶ୍ୱର ପାଟିଲ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ…

କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଆଦିବାସୀଙ୍କ ଉନ୍ନତି ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ

Udaya_Labanya | January 20, 2023 | 8 views | 0

କନ୍ଧମାଳ,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଆଦିବାସୀ ଉନ୍ନୟନ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରୋଦନ ମଲିକ ଓ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ନଳୀନି କହଁର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟନାୟକଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆଦିବାସୀ ଉନ୍ନୟନ ଉପଦେଷ୍ଟା ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଚାଲିଥିବା ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories