ଭାରତ ବନ୍ଦକୁ ସମର୍ଥନ ଦେଲା ଆଠଗଡ କଂଗ୍ରେସ, ଦୋକାନବଜାର, ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

Udaya_Labanya | March 26, 2021 | 41 views |0 | Uncategorized


ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର)ଚାଷୀମାନେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେବାପରେ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ଚାଷୀଙ୍କ ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରାକୁ ସମର୍ଥନ ଦେଇ ଆଠଗଡ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ତରଫରୁ ବାର ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ,ଆଠଗଡ ସହରରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେକେ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା,କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ଉପସଭାପତି ମନୋରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବନ୍ଦ ଡ଼ାକରାରେ

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଉମାବଲଭ ରଥ,ପୂର୍ବତନ ଜିଲାପରିସଦ ସଭ୍ୟ ସୁଦର୍ଶନ ସାହୁ,ଆଠଗଡ ଯୁବକଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ବିକ୍ରମ ରାୟ ସାମନ୍ତ,ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା,ନଗର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ମାନସ ରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ,ସୌମ୍ୟସ ରଥ,ସୁଜନ ମହାରଣା,ଅଶୋକ ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଚାନ୍ଦବାଲି ଛକ ଠାରେ ଏକତ୍ର ହୋଇ ରାସ୍ତାରୋକ କରିବା ଯୋଗୁ ଛକ ଉପରେ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବ୍ୟାହତ ହୋଇଥିଲା,ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ ଭାବେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଆଠଗଡ ରେ ସଫଳ ହୋଇଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଳ ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ

Udaya_Labanya | September 24, 2022 | 6 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାରେ ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଯଥାସାଧ୍ୟ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି lଜିଲାରେ ଜଳ ସ୍ତର ଦିନକୁ ଦିନ କମିଯାଉଥିବା ଫଳରେ ବିଶେଷ କରି ଖରା ଦିନରେ ଲୋକେ ଜଳ କଷ୍ଟ ଭୋଗୁଛନ୍ତିlପାଣି ଗରା…

ଟିକାବାଲି ଏଏମ ସିଏସ ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଉଦ୍ୟମ

Udaya_Labanya | September 17, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଗୁରୁବାର କଂଗ୍ରେସ ଯୁବ ନେତା ପ୍ରତାପ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିକାବାଲି ମାଳ ବାଣିଜ୍ୟ ସମବାୟ ସମିତି (AMCS ) ବଞ୍ଚାଓ ଅଭିଯାନର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଟିକାବାଲି ପଞ୍ଚାୟତ ଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଇ ଯାଇଛି । ଦୀର୍ଘ ୩0…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories