ଆଠଗଡ ରେ ନୂତନ ପାଞ୍ଜିପାଠ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | March 28, 2021 | 65 views |0 | Uncategorized

ଆଠଗଡ ଦୁର୍ଗାବଜାର ଦୋଳମଣ୍ଡପ ଠାରେ ନୂତନ ପାଞ୍ଜିପାଠ କରାଯାଇଛି,ରାଜଜ୍ୟୋତିଶ ପରିବାର ତରଫରୁ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ସେନାପତି ରାଧାଗୋବିନ୍ଦ ଙ୍କ ନିକଟରେ ନୂତନ ପାଞ୍ଜିପାଠ

କରିଥିଲେ,ରାଧାଗୋବିନ୍ଦ ଦୋଳମଣ୍ଡପ କୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ ଯାତ୍ରାରେ ଆଠଗଡ ଗଡର ଆଠଗୋଟି ଠାକୁରଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରି ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ, ଆଜି ସକାଳୁ ରାଧାଗୋବିନ୍ଦ ଯାତ୍ରାରେ କୋଭିଡ କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ଠାକୁରଙ୍କୁ ନେଇ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ସହିତ ନାରାୟଣ ମନ୍ଦିରରେ ଭୋଗ ଖାଇସାରିବା ପରେ ଦୋଳମଣ୍ଡପ ରେ ବିଜେ କରିଥିଲେ, ଅପରାହ୍ନ ରେ ଦୋଳମଣ୍ଡପ ରେ ନୂତନ ପାଞ୍ଜିପାଠ କରାଯାଇଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଳ ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ

Udaya_Labanya | September 24, 2022 | 6 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାରେ ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଯଥାସାଧ୍ୟ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି lଜିଲାରେ ଜଳ ସ୍ତର ଦିନକୁ ଦିନ କମିଯାଉଥିବା ଫଳରେ ବିଶେଷ କରି ଖରା ଦିନରେ ଲୋକେ ଜଳ କଷ୍ଟ ଭୋଗୁଛନ୍ତିlପାଣି ଗରା…

ଟିକାବାଲି ଏଏମ ସିଏସ ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଉଦ୍ୟମ

Udaya_Labanya | September 17, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଗୁରୁବାର କଂଗ୍ରେସ ଯୁବ ନେତା ପ୍ରତାପ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଟିକାବାଲି ମାଳ ବାଣିଜ୍ୟ ସମବାୟ ସମିତି (AMCS ) ବଞ୍ଚାଓ ଅଭିଯାନର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଟିକାବାଲି ପଞ୍ଚାୟତ ଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଇ ଯାଇଛି । ଦୀର୍ଘ ୩0…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories