ନରସିଂହପୁରରେ ଦୈନିକ ପରିବା ବଜାର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ

Udaya_Labanya | May 14, 2021 | 15 views |0 | Uncategorized


ନରସିଂହପୁର-(ଉ ଲା ପ୍ର)
ନରସିଂହପୁର ଦୈନିକ ପରିବା ମାର୍କେଟ ଉପରେ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ଓ ନରସିଂହପୁର ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ ମାତ୍ର ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ୱ କେଉଁଠି ରହୁନାହିଁ।ପୂର୍ବବର୍ଷ ପରି ଚଳିତ ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ କ୍ଳବ ପଡ଼ିଆରେ ପରିବା ବଜାର ବ୍ୟବସ୍ତା କରାଗଲେ କାରୋନା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ମାନେ କହିଛନ୍ତି।ମାଛ ବଜାର ଓ ପରିବା ବଜାର ଏକାଠି ହୋଇ ଦୈନିକ ମାର୍କେଟରେ ବସୁଥିବାରୁ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ଼ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।ନରସିଂହପୁର ବ୍ଲକ କୋଭିଡ୧୯ପରିଚାଳନା କମିଟି ଅଧକ୍ଷ,ନରସିଂହପୁର ବିଡ଼ିଓ, ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ବୁଦ୍ଧି ଜୀବୀମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

Share this

Related Posts

ଘର ସମ୍ମୁଖ ରୁ ବାଇକ୍ ଚୋରୀ

Udaya_Labanya | September 11, 2023 | 36 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)ଫୁଲବାଣୀ ସହର ରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଚୋରୀ ଡକାୟତି, ରାହାଜlନୀ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି l ଲୋକେ ଆଉ ନିଜକୁ ଆଉ ସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁ ନାହାନ୍ତି lଅଭିଯୋଗ କଲେ ଶୁଣିବାକୁ କିଏ ନାହିଁ lଟାଉନ୍ ଥାନା ପୋଲିସ ର ହୁଗୁଳl…

ବାଲିଗୁଡାରେ ୫-ଟି ସଚିବ ଭି କେ ପାଣ୍ଡିଆନ…

Udaya_Labanya | June 17, 2023 | 46 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ୫-ଟି ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଭି.କେ.ପାଣ୍ଡିଆନ ଦୁଇ ଦିନିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଆସି ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଶନିବାରରେ ବାଲିଗୁଡାକୁ ଆସି ପ୍ରଥମେ ଅଞ୍ଚଳର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା' ପାଟଖଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories