ଓଏସଆରଟିସି ବସଆଜିଠୁ ଚାଲିଲା

Udaya_Labanya | July 6, 2021 | 83 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ- (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)
କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢୁଥିବା ଯୋଗୁ୍ରାଜ୍ୟସରକାର ଗତ ମେ ମାସରୁ ଜୁନ ୩୦ ଯାଏ ଲକ ଡ଼ାଉନ ଘୋଷଣା କରିବସ ହ ବସ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଆଜି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ରମେ O. S. R. T. C ବସ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l ସେଇ ଭଳି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ମଧ୍ୟ ସରକାରୀ ବସ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l ଫୁଲବାଣୀ ଠାରୁ 7 ଟି ରୁଟ୍ କୁ ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ସରକାରୀ ବସ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l ଫୁଲବାଣୀ ଠାରୁ ବାଲିଗୁଡ଼ା ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ବନ୍ଧ, କଟିଙ୍ଗିଆ, ବେଲ ଘର ଏଭଳି ବିଭିନ୍ନଅଞ୍ଚଳକୁ ବସ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l ବହୁଦିନ ପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଙ୍କ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସାଧରଣରେ ସ୍ଵାଗତ କରିଛନ୍ତି l ହେଲେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଠିକ ଭାବେ ଜାଣିପାରି ନ ଥିବାରୁ କମ ସଂଖ୍ୟକ ଯାତ୍ରୀ ବସରେ ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କୋଭିଡ ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁଯାୟି ଯାତ୍ରିଙ୍କୁ ବସରେ ନିଆଯ।ଇଥିବା ଓ ଏସ ଆର ଟି ସି ମେନେଜର କହିଛନ୍ତି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories