ଗୁଦାରି ଆରଆଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରୁ ନାଗସାପ ଉଦ୍ଧାର

Udaya_Labanya | July 8, 2021 | 10 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ-( ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଖଜୁରିପଡ଼ା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୁଦାରି ରେ ଭି ନ୍ଯୁ ଇନସପେକ୍ଟର ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ନାଗସାପକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଟିମ ହ୍ୟୁମାନିଟିର ସ୍ନେକ ହେଲପ ଲାଇନ ର ଭି ଜଗନାଥ ରାଜୁ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ।ପରେ ସାପଟିକୁ ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡିଦିଆଯାଇଥିଲା।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗୁରୁବାର ଅଫିସ କାମ ଚାଲିଥିବ । ବେଳେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସ।ପଟିକୁ ଦେଖି ଭୟରେ ଚିତ୍କାର କରି ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଥିଲେ।ପରେଆରଆଇ ସୁନୀଲ କୁମାର ଡିଗଲ ଟିମ ହ୍ୟୁମାନିଟିକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଟିମ ହ୍ୟୁମାନିଟିର ଭି.ଜଗନ୍ନାଥ ରାଜୁ ତତକ୍ଷଣାତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ନାଗ ସାପଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବାରୁ ଗୁଦାରି ଆ ର ଆଇ ସୁନୀଲ ଡିଗାଲଙ୍କ ସମେତ କର୍ମଚାରୀ ଭି.ଜଗନ୍ନାଥ ରାଜୁ ଓ ଟିମ ହ୍ୟୁମାନିଟି କୁ ଆନ୍ତରୀକ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇ ଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଖଜୁରୀପଡ଼ା ତହସିଲଦାର ସ୍ଵପ୍ନିତାନା ଏକ ମଧ୍ୟ ଆରଆଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବିଷାକ୍ତ ନାଗ ସାପ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବାରୁ ରାଜୁଙ୍କୁ ସାଧୁବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories