କୋଟଗଡ଼ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା

Udaya_Labanya | July 15, 2021 | 16 views |0 | Breaking News


କୋଟଗଡ଼ ତା -:୧୫/୦୭(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଗୁରୁବାର କୋଟଗଡ଼ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୋଟଗଡ଼ ରେ ସଡ଼କ ସୁରୁକ୍ଷା ଜୀବନ ରକ୍ଷା ର ସଚେତନ ବାର୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁବାର ଥାନା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ଧିରଜ ଲେଙ୍କା ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ରେ ପୁରା ପୁଲିସ ଟିମ ସହର ବୁଲି ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ର ସଚେତନ ବାର୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ଦଳ ସାରା କୋଟଗଡ଼ ବଜାର ବୁଲି ଜନସଚେତନ କରାଇଥିଲେ ।ଯଉଁମାନେ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ ଓ ଚକଲେଟ
ଦେ ଉଥିଲେ ।ଯେଉଁମାନେ ବିନା ହେଲମେଟ ରେ ଆସୁଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିବା ଓ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବା ଉପରେ ବୁଝାଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ରୀ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ସହ ଏସ ଆଇ ବିକ୍ରମ ଦେହୁରୀ , ସେକେଣ୍ଡ ଅଫିସର ରାଜେଶ ହରିଚନ୍ଦନ , ସେକେଣ୍ଡ ଅଫିସର ନିଳା ଞ୍ଚଳ ଜେନା , ଏସ ଆଇ. ପ୍ରଶାନ୍ତ ମଳିକ ଓ ଏସ ଆଇ କଂହର ଙ୍କ ସମେତ ସମେତ ବହୁ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ,ଗୃହରକ୍ଷୀ ସାମିଲ ଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟସଂଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 7 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ସୋମବାର ଫୁଲବାଣୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଠାରେ ଜିଲାର ଅଗ୍ରଣୀକଳା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ବନାନୀ କଳା ସଙ୍ଗମ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟ ସଙ୍ଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସର ରେ…

ଅସହାୟ ରଂଜିତ ଙ୍କୁ ଆବାସ ଘର ମିଳିବ…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତଵିଶିପଡା ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଶୀରିସହି ଗ୍ରାମର ରଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା lଝାଟିମାଟି କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ପଲିଥିନ ପକାଇ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହି ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories