ଟ୍ରାକଟର ମାଡ଼ିଯିବା ରୁ ଜଣେ ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | July 16, 2021 | 15 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ- (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଶୁକ୍ରବାର ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଲାଇନପଡା ବଜାରରେ OD 12B 1808 ଏକ ଟ୍ରାକଟର ବପଲମେଣ୍ଡି ପଟରୁ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଭାର ସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗୌତମ ନାୟକ ଙ୍କ କୁକୁଡ଼ା ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢି ଯିବା ଫଳରେ ଦୋକାନ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବାଜଣେ ଵ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଆହାତ ହୋଇଛନ୍ତି l ତାଙ୍କ ଉପରେ ଗାଡି ଚଢ଼ୀ ଯିବାରୁ ସେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ସମୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ 108 ଗାଡିକୁ ଡାକି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି କୁ ମେଡିକାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରୀତ କରିଥିଲେ, ତେବେ ପାଖରେ ଥିବା କୁକୁଡ଼ା ଦୋକାନ ମାଲିକ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଥିଲେ, ଲାଇନପଡା ଫାଣ୍ଡି ପୋଲିସ ଆସି ଗାଡିଓ ଡ୍ରାଇଭର କୁ ଥାନl କୁ ନେଇ ତଦ ନ୍ତ କରୁଛି l
ତେବେ ଲାଇନପଡା ବଜାର ଉପରେ ସ୍କୁଲ, କଲେଜ, ପଞ୍ଚାୟତ, ବ୍ୟାଙ୍କ, ପ୍ରଭୁତି ଥିବାରୁ ରାସ୍ତା ସବୁବେଳେ ଜନଗହଳି ରହୁଛି, ସେଇ ସମୟରେ ଗାଡି ମଟର ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯିବା ଆସିବl କରୁଛନ୍ତି, ଏବଂ ଛୋଟ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇ ଧନ ଜୀବନମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହେଲାଣି, l ଏହି ରାସ୍ତାରେ କେତୋଟି ହମ୍ସ କଲେ ଅନ୍ତତଃ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ରକ୍ଷା ମିଳିବବୋଲି ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି l ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ତୁରନ୍ତ ହମ୍ପସ ନିର୍ମାଣ ଦାବି ହେଉଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟସଂଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 7 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ସୋମବାର ଫୁଲବାଣୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଠାରେ ଜିଲାର ଅଗ୍ରଣୀକଳା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ବନାନୀ କଳା ସଙ୍ଗମ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟ ସଙ୍ଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସର ରେ…

ଅସହାୟ ରଂଜିତ ଙ୍କୁ ଆବାସ ଘର ମିଳିବ…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତଵିଶିପଡା ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଶୀରିସହି ଗ୍ରାମର ରଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା lଝାଟିମାଟି କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ପଲିଥିନ ପକାଇ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହି ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories