ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କନ୍ଧମାଳ ଆସିବେ !

Udaya_Labanya | July 18, 2021 | 38 views |0 | Breaking News


ଫୁଲ ବାଣୀ-( ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ) ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭୟ ରବିବାର କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଅସୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ଡିଜି ଅଭୟରବିବାର ଆଜି ଦିନ ପ୍ରାୟ ୨ଟା ସମୟରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଫୁଲ ବାଣୀ ଆସିବେ। ତାଙ୍କ ସହ ରାଜ୍ୟ ର କିଛି ବରୀଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମି ଳିଛି । ଜିଲ୍ଲାର ମା ଓ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ କଣ ସବୁ ପଦକ୍ଷେ ପ ନିଆଯାଉଛି ସେ ସଂପର୍କରେ ସମୀକ୍ଷା କରିବେଓ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ କିଭଳି ରଣନିତୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ସେ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।
ସେହିପରି ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସମୀକ୍ଷ। କରିବେ ପୋଲିସ ଡିଜି ଅଭୟ ବୋଲି ବିଶ୍ଵସ୍ତ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଡିଜିଙ୍କ ଗ୍ରସ୍ତ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଅଫିସର ଓ ମାଓ ମୁକାବିଲାରେ ସାମିଲ ଜବାନମାନଙ୍କ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories