ଓଡ଼ିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘର ସାଧାରଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | July 23, 2021 | 23 views |0 | Breaking News


କାମାକ୍ଷା ନଗର (ଉଲାପ୍ର୍):କାମାକ୍ଷା ନଗର ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିଗୋରଡ ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ଓଡିଶା ଡ୍ରାଇଭର ମହାସଂଘର ଏକ ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି।
ସଂଘ ତରଫରୁ ବାଉଁଶ ପାଳ ଛକ ନିକଟରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ,ଖାଦ୍ୟ ପୁଡିଆ ଓ ପାଣି ବୋତଲ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା।ବାଉଁଶ ପାଳ ଛକ ଠାରୁ କୋ ଭିଡ ସଚେତନତା ର ବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଲୋଗାନ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଦେଇ ଏକ ବାଇକ୍ ରାଲି ରାମି ଆଳ ନଦୀ ବନ୍ଧ ଦେଇ ବାଲି ଗୋରଡ ନଦିକୁଳଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ ମହାସଂଘର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ମଣ୍ଡୋଲି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯୋଗଦେଇ ଡ଼୍ରାଇଭର ମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ରେ କହିଥିଲେ ଯେ,ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକ ହୋଇଲେ ସବୁ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ।ଏହି ବୈଠକରେ କେନ୍ଦୁଝର,ହିନ୍ଦୋଳ, ଗାନ୍ଦିଆ,ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ବିଭିନ୍ନ ଗଠନ ମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ ଥିଲେ।ସରକାର ଆମର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନାରେ ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।ଉକ୍ତ ସଭାରେ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ନରୋତ୍ତମ ବେହେରା ସଭା କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିଥିବାବେଳେ ଉପସଭାପତି ବନମାଳୀ ମଲ୍ଲିକ ଓ ସଭ୍ୟ ବିକାଶ ମଲ୍ଲିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ ଓ କାମାକ୍ଷା ନଗର ବ୍ଲକ୍ ର ସମସ୍ତ ଡ଼୍ରାଇଭର ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 26 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories