ତିରିଶ ଫୁଟ ଗଭୀର କୂଅରୁ ବଳଦକୁ ଜୀବନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନି

Udaya_Labanya | July 26, 2021 | 25 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ -(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ) କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଏନ ଏ ସି ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନବାସୀ ସେବା ସମିତି ଅନ୍ଧ ମୁକ ବଧିର ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଏକ ନିର୍ମାଣଧୀନ କୂଅରେ ଏକ ବଳଦ ଚରୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେଅସାବଧାନତା ବଶତଃ ଖସି ପଡିଥିଲା l
ଏନେଇ ବାଲି ଗୁଡା ଖବର ପାଇ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ତୁରନ୍ତ ପହଂଚି ବଳଦକୁ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ରେ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଜୀବନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ l ଫଳରେ ବଳଦ ର ଜୀବନ ବଂଚି ଯାଇଥିଲା l


ବାଲିଗୁଡା ଅଞ୍ଚଳ ରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ କୂଅ ଖୋଳି ଘୋଡାଉ ନ ଥିବାରୁ ବାରମ୍ବାର କୂଅ ଗୁଡିକ ରେ ଗୃହ ପାଳିତ ପଶୁ ପଡୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି l କୂଅ କିମ୍ବା କୌଣସି ଖାଲ କୁ ଖୋଲା ନ ଛାଡି ନିବୁଜ ରଖିବାକୁ ବାଲିଗୁଡା ଫାୟାର ଅଫିସର ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ଭୋଇ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି l ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଖବର ପାଇସଠିକ ସମୟରେ ପହଂଚି ଅତିଶୀଘ୍ର ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବାରୁ ବଳଦନିଶ୍ଚିତ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଅଳ୍ପକେ ବଂଚିଗଲା l ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀର ସେବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories