ବାଙ୍କି ଖାଲ ଖମା ରାସ୍ତାରେ ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଚାଲ,ରାସ୍ତାସାର ଖାଲ

Udaya_Labanya | July 29, 2021 | 30 views |0 | Breaking News

ବାଙ୍କି(ଉଲାପ୍ର)ବାଙ୍କି ବଜାର ଠାରୁ ରଜୀବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି 14 କିମି ରାସ୍ତାର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୋଚନୀୟ ।ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ଯାତାୟାତ ସମୟରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।ଏହା ଭୋକିଲା ପେଟ ଖବରକାଗଜରେ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ଏହି ଖବର କାଗଜ ଟିକୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଅବସ୍ଥିତ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଇଂ ତାରା ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର ଏବଂ ଅଧୀକ୍ଷକ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଇଂ ଅମୀୟ ନାୟକ ମହାଶୟଙ୍କୁ ଦେଇ କହିଲି -ସାର୍ ଆମେ ନୂଆ ଗାଡି କିଣିଲାବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସରକାର୍ 15 ବର୍ଷ ର ରୋଡ୍ ଟାକ୍ସ ଆମଠୁ ନେଉଛି,ତେବେ ଆମେ ଏହି ଖାଲଖମା ରାସ୍ତାରେ ଯିବୁ କାହିଁକି? ଆମକୁ ଭଲ ରାସ୍ତା ଦରକାର। ମୋତେ ସାର୍ କହିଛନ୍ତି ରାସ୍ତା କାମ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଭଲ ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟାତ କରିବେ।ଜଣେ ଶୁଭେସ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ବାଦ ପଠେଇଛନ୍ତି ତେଣୁ ତାକୁ ଆମେ ପ୍ରକାଶ କରୁଛୁ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 23 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories