ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକା ରେ ଜଣେ ମୃତ

Udaya_Labanya | July 30, 2021 | 39 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ – 30/7(ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)
ଅଜଣା ଗାଡି ଧୋକା ରେ ଜଣେ ମୃତ | ମୃତ ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ହେଲେ ଫୁଲବାଣୀ ପିଅନପଡl ର ମହନ ଚୌଧରୀ | ଗତ 39 ତାରିଖ ରେ ମୋହନଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ପୂର୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଦିନ 11ଟା ରେ ଯାଇଥିଲେ ଗୋଛାପଡ଼ା ରେ ମାଛ ବନ୍ଧରେ ଚୂନ ପକେଇବାକୁ ଚୂନ ପକେଇବା କାର୍ଯ୍ୟ ସରାଇ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଅଟୋ ରେ ଫୁଲବାଣୀ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବାଟରେ ପଡୁଥିବା ନମ୍ଵର୍ବାଲି ଘାଟିରେ ଅଟୋ ଟି ଖରାପ ହୋଇଥିଲା ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇ ଆସୁଥିବା ଦେଖି ମୋହନ ରାଗ ଜର୍ଜରିତ ହୋଇ ସେଠୁ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ପୂର୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ନିଜ ଅଟୋ କୁ ସଜାଡି ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ରାତି ବେଶୀ ହୋଇଯିବା ଯୋଗୁ ପୂର୍ଣଚନ୍ଦ୍ର କଟ୍ରିଙ୍ଗୀଆ ରେ ରାତ୍ରି ଜାପାନ କରିଥିଲେ ଆଜି ସକାଳୁ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ମୋହନଙ୍କ ଘରକୁ ଫୋନ କରି ମୋହନ ପହଂଚିଲା କି ନାହିଁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ | ମୋହନ ପହଁଚି ନଥିବା ଜାଣିପାରି ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ମୋହନ କୁ ଖୋଜିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ | ଗୋଛାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ମୋହନଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଲେ | ଏହା ଦେଖି ପୂର୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନାରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଗୋଛାପଡ଼ା ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଶବ ବ୍ଯବଛେଦ କରିବା ପାଇଁ ପଠାଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି |

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories