ଜବର ଦଖଲ ଉଛେଦ ବେଳେ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ମହିଳାଙ୍କ ଘେରାଉ

Udaya_Labanya | August 2, 2021 | 32 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ -2/8(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ସୋମବାର କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାସାହିରେ ଜବର ଦଖଲ ଉଛେଦ ବେଳେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l
ଖବର ପାଇ ମୁଣ୍ଡାସାହି ଅଂଚଳ ରେ
କିଛି ଲୋକ ସରକାରୀ ଜମି ଜବରଦଖଲ କରିଥିବାସ୍ଥାନ କୁବାଲିଗୁଡା ତହସିଲଦାର ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ପାତ୍ର ଯାଇ ଉଛେଦ କରିବା ବେଳେ ତହସିଲଦାର ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଅଂଚଳ ର ମହିଳା ମାନେ ଏକଜୁଟ ହୋଇଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଘେରାଉ କରିବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ନେଇ ଖବର ପାଇବାପରେ ବାଲିଗୁଡାପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତହସିଲଦାର ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧl ର କରିଥିଲେ l
ଫଳରେ ଉଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଜଵର ଦଖଲ କାରି ଙ୍କୁ ପୁଣି ଉଛେଦ କରିବା ପାଇଁ ପକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି କହିଥିଲେ ତହସିଲଦାର ପାତ୍ର l ତେବେ ଏନେଇ ତହସିଲଦାର ଏତେଲା ଦେଲେ ଉଛେଦ ବେଳେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଟl ନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories