ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ନଗର ସାଙ୍ଗଠନିକ ବୈଠକ

Udaya_Labanya | August 2, 2021 | 29 views |0 | Breaking News

.
ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀ ନଗର ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ର ସାଙ୍ଗଠନିକ ବୈଠକ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା l ଏଥିରେ ନବ ନିଯୁକ୍ତ ବିଜେ ଡ଼ି ନଗର ସଭାପତି ସୁଧୀର କହଁର ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ l ଅନ୍ୟମାନଂକ ମଧ୍ୟରେ ବି ଜେ ଡ଼ି ଜ଼ିଲା ସଭାପତି ସରୋଜ କର୍ଣ୍ଣ, ବରିଷ୍ଠ ବିଜେ ଡ଼ି ନେତା ପ୍ରଦୀପ ମୁନି, ପ୍ରତାପ ପାତ୍ର, ଶିବ ପ୍ରସାଦତ୍ରିପାଠୀ, ଅଶୋକ ବେହେରା, ଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବି ଜେ ଡ଼ି ନାରୀନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦଳ ର ସଙ୍ଗଠନକୁ ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ମଜଭୁତ କରିବାଲାଗି ନିଷ୍ଠା ଓ ଆନ୍ତରିକତାର ସହ ଉତ୍ସର୍ଗି କୃତ ମନୋଭାବ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାଲାଗି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ l
ଆଗକୁ ପୌର ନିର୍ବାଚନ, ହାତରେ କମ ସମୟ ରହିଛି ଏଣୁ ବିଳମ୍ବ ନକରି ଏବେଠାରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ସାଙ୍ଗଠ ନିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ନଗର ସଭାପତି ସୁଧୀର କହଁର l
ମୁନିସିପାଲଟି ନିର୍ବାଚନ ରେ ଦଳ ଯେପରି ପୂର୍ବl ପେକ୍ଷା ଭ ଲ କରିବ ସେଥିପ୍ରତି ୱାର୍ଡ ବାରି କାମ କରିବା ପାଇଁ ତେର ଗୋଟି ୱାର୍ଡ ସଭାପତିଙ୍କୁ ସହମତି ଭିତିରେ ମନୋନୀତ କରିଥିଲେ ନଗର ସଭାପତି ସୁଧୀର କହଁର l ଆଗକୁ ଏହି ସଭାପତି ମାନେ ଦଳ ପାଇଁ ଭଲ କାମ କରିବେ ବୋଲି ସଭାପତି ସୁଧୀର କହ୍ନ ର ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରି ଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories