ମେଘା ଫାର୍ମ ହାଉସ ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ,ଆସାମୀ ଫେରାର

Udaya_Labanya | August 3, 2021 | 298 views |0 | Breaking News


ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର)ଆଠଗଡ ବନାଞ୍ଚଳ ତରଫରୁ ଆଜି ମେଘା ଗ୍ରାମର ଚୈତନ୍ୟ ନାୟକଙ୍କ ଫର୍ମହାଉସ ଉପରେ ବନବିଭାଗ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି, ଏହି ଚଢ଼ାଉ ରେ ସାଗୁଆନ,ପଣସ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାଠ ଜବତ କରାଯାଇଛି ଯାହାର ପରିମାଣ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହେବବୋଲି ଜଣାପଡିଛି, ଏହି ଚଢ଼ାଉ ରେ ଆଠଗଡ ବନାଞ୍ଚଳ ରେଞ୍ଜର

ଆୟାଶା ଅଖତାର ନିଶାଙ୍କ ସହିତ ବନବିଭାଗର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଚଢ଼ାଉ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ହେଲେ ଆସାମୀ ଚୈତନ୍ୟ ନାୟକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି,ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗତ ଦୁଇଦିନ ତଳେ କାଠମାଫିଆ ପ୍ରଭାକର ଦାସଙ୍କ କୁକୁଡ଼ାଫାର୍ମ ଓ ଘର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଆଠଗଡ ବନବିଭାଗ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ କରିଛନ୍ତି,ଆଠଗଡ ବନାଞ୍ଚଳ ରେଞ୍ଜର ବାରମ୍ବାର ମେଘା ପଞ୍ଚାୟତ ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚୋରା କାଠ ମାଫିଆଙ୍କ ଘର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ଯୋଗୁ କାଠମାଫିଆ ମାନେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories