ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ଙ୍କୁ ଅବସର କାଳିନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

Udaya_Labanya | August 5, 2021 | 12 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ-5/8(ସୁନୀଲପଟନାୟକ)
-କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ବ୍ଲକ ରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ନିଷ୍ଠା,ଆନ୍ତରୀକତା ଦକ୍ଷତା ଓ ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ ଅତିରିକ୍ତତହସିଲ ।ଦାର ଦାଇତ୍ଵ ତୁଲାଇ ଆସୁଥିବା ଚନ୍ଦ୍ରହାସ ନାୟକ ଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ରେଆଜି ଅବସର କାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ଅଂଚଳରେ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରି ପ୍ରିୟ ଭାଜନ ହୋଇଥିଲେ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାରଚନ୍ଦ୍ରହାସ ନାୟକ । ତେବେ ଚାକିରି କଯ୍ୟକାଳ ସରିବା ପରେ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବିଦାୟ କାଳିନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଛି । ଶ୍ରୀ ନାୟକ ଚାକିରୀ ସମୟରେ ନିଜର କିଛି ଅଭୁଲା ସ୍ମୁତି କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରୀ କାଳ ମଧ୍ୟରେସୁଚାରୁ ରୂପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିବା ନାୟକ ବାକି ସମୟ ଲୋକଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ ବୋଲି ବିଦାୟକାଳୀନ ଉଦବୋଧନରେ କହିଥିଲେ । ଆୟୋଜିତ କାଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ତହସିଲଦାର ଏମ ଅନୁରାଧା ନାୟକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ଓ ଦକ୍ଷତାକୁ ବେଶ
ପ୍ରସ ସାଂକରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ
ରେ ଭିନ୍ୟୁ ପରିଦର୍ଶକ, ବିମଲ ବେବର୍ତା, ଆରଆଇ ସୁବ୍ରତ ମଲ୍ଲିକ, ରାଜସ୍ୱ ସହାୟକ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ମଲ୍ଲିକ, ସଚିଦାନନନ୍ଦ ଦିଗାଲ, ଏନ ତିରୁପତି ରାଓ , ମୁଖ୍ୟ କିରାଣୀ ସୁଦର୍ଶନ ବେହେରା, ବିଭୁତି ଭୂଷଣ ସାହୁ, ରଞ୍ଜିତ କନ୍ନହର , ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ଆବେଲ ନାୟକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରାଜସ୍ୱ କର୍ମଚାରୀ ପ୍ରମୁଖଉପସ୍ଥିତ ରହି ବିଦାୟକାଳୀନ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜଣାଇ ଥିଲେ। ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories