ବିଜେପି ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ମୋର୍ଚା ର ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ

Udaya_Labanya | August 6, 2021 | 13 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ) କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ବାଳକାଟି ପଞାୟତର ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ମଲ୍ଲିକ ତାଙ୍କ ପଞାୟତର ନରେ ଗାଁ ରେ ହୋଇଥିବା ସରକାରଙ୍କର ଯୋଜୋନା ଗୁଡିକୁ ଦୁର୍ନୀତି ର ପରଦା ଫାର୍ସ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରେ ସମ୍ବାଦ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ସେଠାରେ ଥିବା ଶାସକ ଦଳର କର୍ମୀମାନେ ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ମଲ୍ଲିକ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମାରଣାତ୍ମକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ ନବକିଶୋର ପରିବାର ଲୋକ ଭୟରେ ଗାଁ ଛାଡିଥିଲେ | ସେହିଭଳି ଭାବରେ ନାଉଗାଁ ଦଳିତ ମହିଳା ମାନେ ମନରେଗା କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କର୍ ପାରିଶ୍ରମିକ 82 ଟଙ୍କା ଦିଆ ଯାଇଥିଲା | ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ନାଉଗାଁ ବ୍ଲୋକ ଆଗରେ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ | ବିଜେଡି ନେତା ଙ୍କର ନିଦ୍ଦେର୍ଶ ଅନୁସାରେ ରାତି ଅଧିଆ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ଦିନକୁ ଦିନ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତୀୟ ଓ ଜନଜାତିଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ୍ ର ସେହିଭଲି ଆଖିଦୃଷ୍ଟିଆ ପଦେକ୍ଷପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି | ଯାହାଫଳରେ ଶାସକ ଦଳରେ ଥିବା ଗୁଣ୍ଡା ଶ୍ରେଣିର ଲୋକ କୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡାଉ ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହୋଇପଡ଼ୁଛି | ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଜେପି ର ଅନୂସୁଚିତ ଜାତି ମୋର୍ଚା ର ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ହୋଇଥିଲା | ଏଥିରେ ଯଦି ଅନୂସୁଚିତ ଜାତିଙ୍କ ଉପରେ ବରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ନାଉଗାଁ ରେ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ଦୋଷୀ କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାପାଇଁ ଆଗାମୀ 11 ତାରିଖରେ ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ଯାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅନୂସୁଚିତ ଜାତି ମୋର୍ଚାର ଜିଲା ସଭାପତି ଅନନ୍ତ କୁମାର ଦିଗାଲ୍

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories