ଚଳିତ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ କନ୍ଧମାଳର ଜଣେ ସବଇନସପେକ୍ଟର ସମେତ ୩ କନଷ୍ଟେବଳ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ

Udaya_Labanya | August 12, 2021 | 31 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ- ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)
ଚଳିତବର୍ଷ ପବୀତ୍ର ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ୨୦୨୧ଅବସରରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ସବଇନସପେକ୍ଟରଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଡିସ ଆୱ।ର୍ଡ ପାଇବା ଲାଗି ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।
ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଚିଠିନମ୍ୱର ୮୮୦/ଏସିଆର ସେଲ ତା୧୧/୮/୨୧ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।
କନ୍ଧମାଳରୁ ପୁରସ୍କାର ପାଇବାକୁଥିବା ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନା ସବଇନ ସପେକ୍ଟର ରଣଜିତ କୁମାର ମୁନୀ ଓ ୩ଜଣ କନେଷ୍ଟବଲ ସରୋଜ କୁମାର ସାହୁ, ତପନ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, କାର୍ତ୍ତିକ କହଁର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।
ଡିଜିପି ଡିସ୍କ ଆୱ।ର୍ଡ ପାଇବା ଶୁଣି ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରି ମାନେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଡିଜିପି ଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହି
ପୁରସ୍କାର ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ନିଷ୍ଠା ଓ ଆନ୍ତରିକତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଲାଗି ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ ଆଉ ସେମାନେ ଦକ୍ଷତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories