ପ୍ରେସ କ୍ଲୁବ ରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଵସ

Udaya_Labanya | August 16, 2021 | 30 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ -15/8(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ରବିବାର ଫୁଲବାଣୀ ପ୍ରେସକ୍ଲବ ଠାରେ ପଞ୍ଚ ସ୍ତୋରି ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଵସ ପାଳିତ ହୋଇଛି l
ଏହି ଅବ ସରରେ ପ୍ରେସକ୍ଲବ ସଭାପତି ଶିବ ପ୍ରସାଦ ତ୍ରିପାଠୀ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାସହ ବହୁ କଷ୍ଟ ସହିନିଜର ପ୍ରାଣ ବଳି ଦେଇ ଦେଶ ସ୍ୱାଧୀନତା କରିଥିବା ସେହି ପୂର୍ବଜ ମାନ ଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ସହ କଷ୍ଟଲବ୍ଧ ସ୍ୱାଧୀନତା କୁ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ ରଖିବା ଲାଗି କହିଥିଲେ l
ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେପ୍ରେସକ୍ଲବ ସମ୍ପାଦକ ଅଜିତ ମହାରଣା ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ, ଫିଲି ମୋହନ ନାୟକ, ସନ୍ତୋଷ ଡିଗାଲ, ସୁନୀଲ ବିଶ୍ୱାଳ, ଶିବ ନାୟକ, ସୁବାସ ପ୍ରଧାନ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜେନା, ସଦାଶିବ ପାତ୍ର, ଶିବ ବିଶ୍ୱାଳ, ନାରାୟଣ ସାହୁ, ହିମାଂଶୁ ବେହେରା, ଖିରୋଦ ସାହାଣୀ, ଅଶୋକ ମହାନ୍ତି, ଅଶୋକ ପରିଡା, କାଁହୁ ଶତପଥି, ଆଦିତ୍ୟ ତ୍ରିପାଠୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ବେହେରା, ବୈଦ୍ୟ ବେହେରା, ଦୁଃଖିଶ୍ୟାମ ପ୍ରଧାନ, କାହ୍ନl ପଟନାୟକ, ଜୟାଶେନ ପରିଡା, ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା, ଶିବ ନାୟକ, ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories