ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର କିକ୍ ବକ୍ସିଙ୍କୁ ଦଳର ଗୋଆ ଯାତ୍ରାରେ ପ୍ରତିନିଧୁତ୍ବ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା

Udaya_Labanya | August 20, 2021 | 20 views |0 | Breaking News

ଢେଙ୍କାନାଳ(ଉଲାପ୍ର)କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆସିଲା ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର କିକ୍ ବକ୍ତିଙ୍ଗ୍ ଦଳରେ ୪ ଜଣ ପୁରୁଷ ଏବଂ ୩ ଜଣ ମହିଳା ଖେଳାଳୀ ନେଇ ଗଠିତ ଦଳ ଆଜି ସକାଳ ୧୦ଟା ସମୟରେ ଦେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସରୋଜ କୁମାର ସେଠୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟତମ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିତ୍ ଶ୍ରୀ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ନାୟକ , ଆଇ.ଏ.ଏସ୍ , ଟ୍ରେନି ଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ସରକିଟ୍ ହାଉସ୍ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ସହ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ । ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ସମସ୍ତ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ବଦ୍ଧ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଫେରିଲା ପରେ ଦଳକୁ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯିବା ନିମନ୍ତେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲା ଦଳରେ ମହିଳା ବିଭାଗରେ କୀର୍ତିରାଣୀ ସାହୁ , ବବି ପ୍ରତିହାରୀ , ଲକି ବିଶ୍ବାସ ଏବଂ ପୁରୁଷ ବିଭାଗରେ ମିହିର କୁମାର ସାହୁ , ମାନସ ରଞ୍ଜନ ଅମାତ , ଦୁଲ୍ଲାରାମ ହାସଦା ଏବଂ ରୂପେନ୍ଦ୍ର ମାରାଣ୍ଡି ଆକ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସିନିୟର ଓ ମାଷ୍ଟର ଜାତୀୟ କ୍ରିକ ବକ୍ସିଙ୍କ ବୟାନ ସିପ୍ ୨୬ ଠାରୁ ୨୯ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦୨୧ ବ୍ୟାଡମିଂଟନ ହଲ , ପେଦାମ କ୍ରୀଡା ପରିସରରେ କରତା , ମାପୁସା , ଗୋଆଠାରେ ଯୋଗଦାନ ନିମନ୍ତେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜିଲ୍ଲା କ୍ରୀଡା ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ପ୍ରଦିପ୍ତ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଏବଂ ଶ୍ରୀ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପରିଡ଼ା କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories