ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଆଠଗଡ କଂଗ୍ରେସର ସଙ୍କଳ୍ପ ଶିବିର କପିଳାସ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ

Udaya_Labanya | August 26, 2021 | 169 views |0 | Breaking News

ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର)ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜ ସଂଗଠନ ତରଫରୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନଙ୍କର ଦୁଇ ଦିନିଆ ସଚେତନତା ଶିବିର ଢେଙ୍କାନାଳ ର କପିଳାସ ଠାରେ ଥିବା ନିରୂପମା ହୋଟେଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି,ଏହାର ମୂଳ ଉଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନୀତିବାଣୀ,ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ କିଏ,ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ କିଏ,ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ କିଏ ସେମାନଙ୍କର ଦେଶ ଗଠନ ରେ କଣ ଭୂମିକା ଥିଲା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ,ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନୀତି ଆଦର୍ଶକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ଆଗାମୀ ପିଢ଼ି ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଦିଗ ଦର୍ଶନ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି, ସେଥିପାଇଁ ଆଜିଠାରୁ ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଉମାବଲଭ ରଥଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶତାଧିକ ଯୁବକ,ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଢେଙ୍କାନାଳ ପାଦଦେଶର କପିଳାସ ଠାରେ ଥିବା ନିରୂପମା ହୋଟେଲରେ ପହଁଚି ସାରିଲେଣି,ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ଓ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟର ଉତ୍ସାହ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories