ବର୍ଷା ନାହିଁ, ପାଣି ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

Udaya_Labanya | September 8, 2021 | 30 views |0 | Breaking News

|
ଫୁଲବାଣୀ – (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)
ଆଙ୍କର – ପିଈବା ପାଣି ର ସମସ୍ୟା କୁ ନେଇ ଖଜୁରୀପଡ଼ା ବ୍ଲକ ର ମୂଳ ଗୁଦାରୀ ର ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନେ ଫୁଲବାଣୀ ଠାରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର କୁ ସଂଯୋ ଗ କରୁଥିବା 59 ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ହାଣ୍ଡି ମାଠିଆ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମର ମହିଳା ମାନେ l ଫୁଲବାଣୀ ଠାରୁ 5 କିଲୋ ମିଟର ଦୂରରେ ରହିଥିବା ଏହି ଗ୍ରାମ ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲା ପାଣିର ସମସ୍ୟା ରହିଛି ବୋଲି ଗ୍ରାମର ଲିଲି ଡିଗଲ ଓ ପଦ୍ମିନୀ ଡିଗାଲ l ଦିଗତ ବର୍ଷ ପାଣିର ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ !
ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଦୁଇ ମାସ ପାଣି ଦେଇ ପାଣିର ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ | ମୂଳ ଗୁଦାରୀ ଗ୍ରାମ ପାଇଁ ପାଣି ପାଇପ୍ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବୋରିଙ୍ଗ୍ ଖୋଳା ହେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଣି ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରି ନାହିଁ | ଯାହା ଫଳ ରେ ବିଭାଗର ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଲା ପରେ ବି କୌଣସି ସୁଫଳ ମିଳି ନାହିଁ l ଯାହା ଫଳ ରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଗ୍ରାମ ର ମହିଳା ମାନେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ 59ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜ ପଥ କୁ ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି l ପୁଲିସ ବିଭାଗ ର ଏସ ଡ଼ି ପି ଓ ମହେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ମୁର୍ମୁ ଘଟଣା ସ୍ତଳ ରେ ପହଂଚି ବୁଝାସୁଝା କରିଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 91 views |0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

ଆବାସ ଯୋଜନା ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ…

Udaya_Labanya | February 4, 2023 | 15 views | 0

ତିଗିରିଆ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ଦଳ ଦଳୀୟ ଭିତିରେ ବାଣ୍ଟୁ ଥିବା ଯୋଗୁ ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଦଳ ପ୍ରତି ବ୍ଲକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଉଛି, ଶନିବାର ଦିନ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories