ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ର ସାଧାରଣ ପରିଷଦବୈଠକ

Udaya_Labanya | September 9, 2021 | 24 views |0 | Breaking News


ଫୁଲ ବାଣୀ-୯/୯(ସୁନୀଲପଟନାୟକ)
ବୁଧବାର ସଂଧ୍ୟାରେ ଜିଲା ପ୍ରେସ୍ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।ବରୀଷ୍ଟ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ଵରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ସଂପାଦକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ନବନିର୍ବାଚିତ କର୍ମକର୍ତାମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରିବା ସହ ଗତ ବୈଠକର ବିବରଣୀ ପାଠ କରିଥିଲେ ।ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ଦାୟୀତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସପ୍ତାହ ଟେ ନପୁରୁଣୁ ଅସଜଡା ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ପ୍ରେସ କ୍ଳବର ଉନ୍ନତିକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଗେଇ ନେଇପାରିଥିବା ଯୋଗୁ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।
ସେହିପରି ପ୍ରେସ କ୍ଳବରେ ଇନିର୍ଭର ଟର ବ୍ୟବସ୍ଥା, ସ୍ଵଛ ପାନୀୟ ଜଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ଟିଭି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ସହ ଜିଲ୍ଲାପ୍ରେସ କ୍ଲବକୁ ସର୍ବଦା ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଏକକର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇ ସର୍ବଦା ଖୋଲା ରଖାଯାଇଥିବା କଥା ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ କହିଥିଲେ । ସେହିପରି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଅଶୋକ ପରୀଡ଼ା, ଉପସଭାପତି ସତ୍ୟନାରାୟଣ ବେହେରା ଓ ସୁନୀଲ ବିଶ୍ଵାଳ ପ୍ରମୁଖ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ବୃତ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦିଆଯିବା ସହ ଆଗାମୀ ଦିନରେପ୍ରେସ କ୍ଲବର ବାକି ରହିଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ବରାନ୍ବିତ କରାଯିବ ଓ ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋ ଗ କାମନା କରିଥିଲେ ।
ଏହି ଅବସରରେ ଏକ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା ଓ ଏଥିରେ ସହର ର ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମ, ୱେବ ମିଡ଼ିଆ ର୬୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧସାମ୍ବାଦିକ,ଓ6କ ମେରା ପର୍ସନ ଯୋଗ ଦେଇଥଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସହ ସଂପାଦକ ରମେଶ ପ୍ରଧାନ,ଜୟ ସେ ନପରୀଡ଼ା, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ଶିବାନନ୍ଦ ପଟ୍ଟନାୟକ,ଆଦିତ୍ୟ ତ୍ରିପାଠି, ଶିବ ନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଆନ୍ତରୀକ ସହଯୋଗ କରି ସଫଳ କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 2 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 100 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories