ନରସିଂହପୁର ଲେଖକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ର ନୂଆଖାଇ କବିତା ଆସର ଓ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର

Udaya_Labanya | September 11, 2021 | 16 views |0 | Breaking News

ନରସିଂହପୁର 11.09.21।ନରସିଂହପୁର ଲେଖକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ର ସଭାପତି ପ୍ରଧାନୀ ବୃନ୍ଦାବନ ମହାପାତ୍ର ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ନୁଆଖାଇ କବିତା ଆସର ଓ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଡାଃ. ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ସାହୁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି, ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଦେବରାଜ ସ୍ୱାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା, ଗୀତିକାର ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ନାୟକ, ସଂଯୋଜକ ଓ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଆଇନୀଜୀବୀ ଦେବଦତ୍ତ ମଳୟ କୁମାର ବରାଳ ଯୋଗଦେଇ ନୂଆଖାଇ ପର୍ବ ର ପାଳନ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ କବି ବିଣାପାଣୀ ଜେନା, ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣଲତା ସାହୁ, ମାନସ ରଞ୍ଜନ ସାହୁ, ପଦ୍ମ ଚରଣ ପ୍ରଧାନ, ପରେଶ ପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର, ସୁବର୍ଣ୍ଣ କେଶରୀ ମିଶ୍ର, କାଦମ୍ବିନୀ ମହାପାତ୍ର, ଚୈତନ୍ୟ ଚରଣ ଦାସ, ରବୀନ୍ଦ୍ରନାଥ ସାହୁ, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ବିଚିତ୍ରା ନନ୍ଦ ନାୟକ, ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ କବିତା ପାଠ କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଶହୀଦ ଦିବସ ଅବସରରେ ସମବେତ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା

Udaya_Labanya | January 31, 2023 | 2 views |0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶହୀଦ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି l ଏହି ଅବସରରେ ଯୁକ୍ତ 2ଓ ଯୁକ୍ତ ୩ କଳା, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ବିଜ୍ଞାନ ସମ୍ମାନ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…

ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ରେ ବ୍ୟାପକ…

Udaya_Labanya | January 31, 2023 | 2 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ଧ l ପୁରୁଣା ମାଟି ଇଟା ଏବଂ ଅନାମଧେୟ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବହାର ଓ କମ ସିମେଣ୍ଟ ର ବାଲି ମିଶ୍ରଣ ରେ ହେଉଛି କାନ୍ଥ ଯୋଡ଼େଇ l ଏହିଭଳି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories