ବିସ୍କୁଟରେ ନିଶା ଦେଇ ଯୁବକଙ୍କ ର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ : ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲ ରେ ଭର୍ତ୍ତୀ

Udaya_Labanya | September 20, 2021 | 39 views |0 | Breaking News


ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ) : ଭୁବନେଶ୍ୱର ବରମୁଣ୍ଡା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହେଲେ ଦାସିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଗ୍ରାମର ବିରା ନାୟକ ।ବିସ୍କୁଟରେ ନିଶା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଲୁଟିଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ। ପ୍ରକାଶ ଯେ, କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ର ଦାସିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଗ୍ରାମର ବିରା ନାୟକ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇଥିଲେ । ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ବରମୁଣ୍ଡା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଟିକଟ କରି ବସ ପାଖରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି ମୁଁ ତୁମ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକ କହି ବିସ୍କୁଟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ବିସ୍କୁଟ ଖାଇବା ପରେ ବିରା ନାୟକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଚେତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଟଙ୍କା ରହିଥିଲା ସବୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ । ବସ କଣ୍ଡକ୍ଟର ବିରା ନାୟକଙ୍କୁ ବସ ପାଖରେ ଦେଖିଲା ବେଳେ ସେ ଅଚେତ ଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବିରା ନାୟକଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥିବା ଫୋନ ନଂ ରେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଚେତ ବିରାଙ୍କୁ ବସରେ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଆଣିଥିଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର । ଏବେ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ମେଡିକାଲରେ ଅଚେତ ବିରା ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 73 views |0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

ଆବାସ ଯୋଜନା ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ…

Udaya_Labanya | February 4, 2023 | 15 views | 0

ତିଗିରିଆ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ଦଳ ଦଳୀୟ ଭିତିରେ ବାଣ୍ଟୁ ଥିବା ଯୋଗୁ ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଦଳ ପ୍ରତି ବ୍ଲକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଉଛି, ଶନିବାର ଦିନ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories