ଅଲମ୍ପିଆନ ପ୍ରମୋଦ ଭଗତ ଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

Udaya_Labanya | September 24, 2021 | 19 views |0 | Breaking News

ଭାରତର ଗର୍ବ ପାରାଲିମ୍ପିକ୍ସ୍ ରେ ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିବା ଓଡିଶା ମାଟିର ପୁଅ ପ୍ରମୋଦ ଭଗତଙ୍କୁ ଏବିଭିପି ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ସୌଭାଗ୍ୟ ମୋହାନ୍ତି ଓ ଏବିଭିପି ସମ୍ବଲପୁର ବିଭାଗ ସଂଗଠନ ସମ୍ପାଦକ ନିକୁଞ୍ଜ ବିହାରୀ ପଣ୍ଡା ଅତାବିରା ନଗର୍ ଏବିଭିପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ନଗର ସହସମ୍ପାଦକ ଅଚ୍ୟୁତ ମାଝୀ,ନଗର ଏସ୍ ଏଫ୍ ଡି ପ୍ରମୁଖ ଅଶୋକ ଭୋଇ,ନଗର ଛାତ୍ରୀ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ପ୍ରମୁଖ ଶାଲିନି ସ୍ୱାଇଁ କାର୍ତିକ ବେହେରା ରୋଷଣ ପ୍ରଧାନ ଅମର ସାହାଣୀ ସୁଶାନ୍ତ ବାଗ ଓଁମ ପ୍ରକାଶ ସାହୁ ସ୍ୱାଗତ ଭୋଇ ସୁଧୀର ଦେବତା ପ୍ରୀତମ ଦୀପ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସକ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ସହ ବିଶାଳ ବାଇକ୍ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହେବା ସହ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜଣାଇଲୁ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 105 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories