୪ଫୁଟ ର ନାଗସାପକୁ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସାପ ଧରାଳି ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର

Udaya_Labanya | September 30, 2021 | 113 views |0 | Breaking News

ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର) ହଜି ଯାଇନି ମାନବିକତା, ହଜି ଯାଇନି ମଣିଷ ପଣିଆ। ନିଜର ମାନବିକତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଜଣେ ପେଷାରେ ସାପ ଧରାଳି ତାହା ପୁଣି କେଉଁ ମଣିଷ କୁ ନୁହେଁ ତାହା ଗୋଟିଏ ହିଂସ୍ର ପ୍ରାଣୀ ନାଗ ସାପ କୁ । ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏ ହେଉଛନ୍ତି ଆଠଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ ସାପ ଧରୁଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର ଙ୍କ କଥା। ଆଜି ଅଫିସ ସମୟରେ ଆଠଗଡ଼ ମହୋତ୍ସବ ପଡ଼ିଆ ସନ୍ନିକଟ ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ରାସ୍ତାରେ କିଛି ଯୁବକ ଗୋଟିଏ ନାଗ ସାପ କୁ ମାରୁଥିବା ଖବର ପାଇ ସଂଗେ ସଂଗେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ ଆଠଗଡ଼ ର ଯୁବ ସାପ ଧରାଳି ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ। ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ଅବସ୍ଥାରେ ନାଗ ସାପକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଜାର ରେ ସାପ ଟିକୁ ପୁରାଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଆଠଗଡ଼ ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ରେ ଚିକିତ୍ସକ ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରାଙ୍କ ପାଖରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଇ ସାପଟି ର ପେଟରେ କ୍ଷତ ସ୍ଥାନକୁ ସିଲାଇ କରି ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ନିଜ ଘରେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ରଖିବା ପରେ ରଖି ସାପ ଟି ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କଲା ପରେ , ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଛାଡି ଦେଇ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଏହି ନିଆରା ପ୍ରୟାସ କୁ ଦେଖି ଆଠଗଡ଼ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିବା ସହ ସବୁ ମହଲ ରୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ତଥା ସାମାଜିକ ଏବଂ ବନ୍ୟ ପ୍ରାଣୀ ବିତ ମାନେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 104 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories