ଦର ଦାମ ପ୍ରତିବାଦ ରେ ଫୁଲବାଣୀ ରେ ବିଜେଡି ର ଧାରଣା

Udaya_Labanya | November 1, 2021 | 48 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଦିନକୁ ଦିନ ହୁହୁ ହୋଇ ବଢ଼ୀ ଚାଲିଛି ବଜାର ଦର ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ପଡୁଛି ହାଣ୍ଡି ଶାଳରେ । କି ଗରିବ କି ଧନୀ ସମସ୍ତେ ଏବେହନ୍ତସନ୍ତ ,ଯାହାର ପ୍ରତିବାଦ ଉଠିଛି ସାରା ଓଡ଼ିଶାରେ । ଆଜି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାରେ ବ୍ଲକ ମହିଳା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳଏ ହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିଛି ,ଶତାଧିକ ମହିଳା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବିରୋଧୀ ନାରା ଦେଇ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସି ଜିଲା ପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ପୁନମ କଂହର ଙ୍କ
ନେତୃତ୍ୱ ରେ ଆସିଥିବା ବିକ୍ଷୋଭ କାରୀମାନେ ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟ ରେ ଏକ ସ୍ମାରକ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ l ବିଜେ ଡି ଜ଼ିଲ୍ଲା ସଭାପତି ସରୋଜ କର୍ଣ୍ଣ ଙ୍କ ସମେତ ବିକ୍ଷୋଭ ରେ ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳ ରୁ ଶ ତାଧିକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ର ମହିଳାନେତ୍ରୀ ଓ କର୍ମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories