ମମିତା ମେହେର କୁ ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ପ୍ରତିବାଦ

Udaya_Labanya | November 6, 2021 | 23 views |0 | Breaking News

ଢେଙ୍କାନାଳ(ଉଲାପ୍ର)ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି ଙ୍କ ଢେଙ୍କାନାଳ ଗ୍ରସ୍ତକୁ ସୂଚନା ଅଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ପ୍ରତିବାଦ କରାଯାଇଥିଲା । ଓଡିଶା ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆଜି ଢେଙ୍କାନାଳ ଗ୍ରସ୍ଥ କରିଥିବା ସମୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସୂଚନା ଅଧିକାର କର୍ମୀ ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ସାହୁ, ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି, ପ୍ରିୟବ୍ରତ ଗଡନାୟକ ଓ ବିକାଶ ନାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଳା ପତାକା ଦେଖାଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିବା ସହ ମମିତା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରେ ଜଡ଼ିତ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ନାରା ଦେଇଥିଲେ । ଢେଙ୍କାନାଳ ପୋଲିସ ତରଫରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେବା ସହ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 5 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories