ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ପୁର୍ଣିମା ଯାନୀଙ୍କୁ ଗାଁ ରେ ବିପୁଳ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଧନା

Udaya_Labanya | November 12, 2021 | 21 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା ର ଜଣାଶୁଣା କବି, ସମାଜସେବୀ, ସମାଜ ସଂସ୍କାରକ ଶ୍ରୀମତୀ ପୁର୍ଣିମା ଯାନୀ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ପରେ ଗତକାଲି ଗ୍ରାମକୁ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ବିପୁଳ ସ୍ୱାଗତ ସମ୍ବର୍ଧନା ଜଣାଇଥିଲେ l
ଭାର ତ ର ମହା ମହିମ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ ବୁଧୁବାର ରାଷ୍ଟପତି ଭବନ ରେ ଆୟୋଜିତ ସମାରୋହ ରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଉପାଧି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ l
ପୁର୍ଣିମା ଙ୍କ ଘର କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲା ଖଜୁରୀପଡା ବ୍ଲକ ର ଚାରିପଡା ଗ୍ରାମ ରେ l
ଅ ଆ ଜାଣନ୍ତିନି,ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ହୀନ, ହେଲେ ସେ ଦୀର୍ଘ ଛ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଲକ୍ଷା ଧିକ ଭଜନ ର ସ୍ରଷ୍ଟା ସାଜିଛନ୍ତି ପୁର୍ଣିମା l ଏଥିସହ ସେ ଜଣେ ସମାଜ ସଂସ୍କାରକ ମଧ୍ଯl
ଫଳରେ ତାଙ୍କର ସମାଜ ପାଇଁ ଅବଦାନ କୁ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରେ ରଖି ଭାରତ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ସମ୍ମାନ ରେ ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ l ପୁରସ୍କାର ପାଇବା ପରେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ଣ୍ଣମାସୀନିଜ ଗାଁଖଜୁରୀପଡା କୁ ଫେରିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କୁ ବିପୁଳ ସ୍ୱାଗତସମ୍ବର୍ଧନା ଜଣାଇବା ସହ ଖୁସି ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ l ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ପାଇ ସେ ଵିଶେଷ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 32 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories