ଫୁଲବାଣୀ ରେ ବିଶାଳ ଆଇନ ସେବା ଶିବିର

Udaya_Labanya | November 13, 2021 | 38 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ -(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ଥିତ ସଭାଗୃହ ଠାରେ ଜାତୀୟ ଆଇନ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ଦ୍ୱାରା ଏକ ବିଶାଳ ଆଇନ ସେବା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା l
ଏହି ଅବସର ରେ କନ୍ଧମାଳ ଜ଼ିଲ୍ଲାପାଳ ଡ଼. ବୃନ୍ଦା ଡି ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ସରକାର ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ର ଗରିବ ଜନସାଧାରଣ ଙ୍କୁ ମାଗଣା ଆଇନ ସେବା ଯୋଗାଇଦିଆଯାଉଛି l ଏହାର ସମସ୍ତେ ସୁଯୋଗ ନେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ l
ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କନ୍ଧମାଳ ଏସ ପି ଭିନୀତ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଜ଼ିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜସାରଦା ପ୍ରାସାଦ ନାହାକ, ପାରିବାରିକ ଅଦା ଲତସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଚାରପତିପ୍ରିତିଲେଖା ବାରିକ, ଏ ଡି ଜେ ଶୁଭ ଦର୍ଶିନୀ ପଟନାୟକ, ସି ଜେଏମ ରଂଜିତା ଜୋତିଶି, ଏ ଏସ ଜେ ଶିବାନୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ଏସ ଡି ଜେ ଏମ ରମାଦେବୀ ସୋରେନ, ଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ବିଚାରପତି, ଲିଗାଲ ଏଡ଼ ର ସ ଚି ବ ପତଞ୍ଜଳି ସାହୁ,ପୋକସ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଚାରପତି ସମ୍ୟକ ପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇ ଆଇନ ର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗ ଉପରେ କହିଥିଲେ l ସେହିପରି ,ସ୍ଵେଛାସେଵୀଅଶୋକ ପ୍ରଧାନ , କରୁଣା କର ମଳିକ ପ୍ରମୁଖକାଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଯୋଗଦେଇସହଯୋଗ କରି ଥିଲେ l
ସେହିପରି ସଚେତନତା ଉଦେଶ୍ୟ ରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ ମାନମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା l
ଏହି ଅବସରରେ ଜଳଛାୟା ବିଭାଗ, ପୌର ସଂସ୍ଥା, ଜ଼ିଲ୍ଲା ସମାଜ ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ, ଆଇଟିଡିଏ, ଶ୍ରମ ବିଭାଗ, ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ,ନିୟୋଜନ ବିଭାଗ, ଶିଳ୍ପ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସଚେତନ କରିବା ଉଦେଶ୍ୟ ରେ ଷ୍ଟଲ ମାନ ଖୋ ଲାଯାଇଥିଲା l ଏହି ଅବସର ରେ ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ରହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 18 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories