ଆଠଗଡ ରେ ମୋବାଇଲ ଚୋର ସକ୍ରିୟ,ତିନି ମୋବାଇଲ ଚୋର ଗିରଫ

Udaya_Labanya | November 27, 2021 | 35 views |0 | Breaking News


ଆଠଗଡ଼(ଉଲାପ୍ର)ଆଠଗଡ ରେ ମୋବାଇଲ ଚୋର ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି, ଗତ କିଛିଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆଠଗଡ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ବ୍ୟାପକ ମୋବାଇଲ ଚୋରୀ ହେଲାଣି,ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳେ ଆଠଗଡ ପୁରୁଣା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପରିବା ମାର୍କେଟ ରେ ଆଠଗଡ ଥାନାର ପୂର୍ବତନ କର୍ମଚାରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସ୍ୱାଇଁ ପରିବା କିଣୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସାର୍ଟ ପକେଟ ରୁ ମୋବାଇଲ ଚୋରି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ଏହି ସମୟରେ ଚୋର ଜଣକ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ ଚୋରି କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ଚୋରକୁ ମାଡିବସି ଥିଲେ,ଆଉ ତା ପରେ ଯିଏ ଯାହା ଦେଲା ଦନ ଦନା ଦନ କରି ଥୋଇ ଚାଲୁଲେ।ଏହି ଘଟଣାରେ ତିନିଜଣ ଚୋରଙ୍କୁ ଧରି ସାଧାରଣ ଲୋକ ପୋଲିସ କୁ ଦେଇଛନ୍ତି,ଏ ସବୁ ଯୁବକ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି, ଆଠଗଡ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଏହିପରି ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ଯୁବକ ବୁଲୁଛନ୍ତି।ଏଠି ଆମ ପୋଲିସ କରୁଛି କଣ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ସାଧାରଣ ଲୋକ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories