କୁଲାଇଲୋ ରେ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 10, 2022 | 29 views |0 | Breaking News


ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର)କୁଲାଇଲୋ ଅନନ୍ତ ବେଉରା ଅସ୍ଥି ଚିକିସ୍ଥା କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ମାଘମାସ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞର ପୂର୍ଣାହୁତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି ଚଳିତବର୍ଷ ୨୫ ତମ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞ ରେ ପୁରୋଧା ସାଜିଥିଲେ ଗିରିଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେଉରାୟ ଓ ତାଙ୍କ ସହଧର୍ମିଣୀ ଜିନ ବେଉରାୟ।ଗତ ସାତ ତାରିଖ ଠାରୁ

ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଙ୍କୁରରୋପଣ,କଳସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସହିତ ଯଜ୍ଞ ଚାରିଦିନ ଧରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା, ଅନନ୍ତ ବେଉରା ଅସ୍ଥି ଶଲ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତାପରୁଦ୍ର ବେଉରାୟ ଗତ ୨୫ ବର୍ଷ ଧରି ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମାଘମାସ ର ଯଜ୍ଞ କରି ଆସୁଛନ୍ତି।ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ପଣ୍ଡିତ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମଳୟ କର,ନିରଞ୍ଜନ ଦାଶ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଣ୍ଡିତ ମାନେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।

Share this

Related Posts

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ହାଟପିଣ୍ଡିରେ କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଗୋବର ଓ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 4 views |0

ବାଲିଗୁଡା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ହାଟପଦା ସ୍ଥଳରେ ସୋମବାର ଦିନ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୁଡ଼ କୁଡ଼ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା lସୋମବାର ଦିନ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ଥିବା…

ଦୁଇ ମୋଟର ସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଜଣେ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 5 views | 0

ବାଲିଗୁଡ଼ା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଥାନାର ଜାଲେଶପଟ୍ଟା ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ମୋଟରସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାହେବା ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଘଟଣା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories