କୁଲାଇଲୋ ରେ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 10, 2022 | 116 views |0 | Uncategorized


ଆଠଗଡ(ଉଲାପ୍ର)କୁଲାଇଲୋ ଅନନ୍ତ ବେଉରା ଅସ୍ଥି ଚିକିସ୍ଥା କେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ମାଘମାସ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞର ପୂର୍ଣାହୁତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି ଚଳିତବର୍ଷ ୨୫ ତମ ବାର୍ଷିକ ଯଜ୍ଞ ରେ ପୁରୋଧା ସାଜିଥିଲେ ଗିରିଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେଉରାୟ ଓ ତାଙ୍କ ସହଧର୍ମିଣୀ ଜିନ ବେଉରାୟ।ଗତ ସାତ ତାରିଖ ଠାରୁ

ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଙ୍କୁରରୋପଣ,କଳସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସହିତ ଯଜ୍ଞ ଚାରିଦିନ ଧରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା, ଅନନ୍ତ ବେଉରା ଅସ୍ଥି ଶଲ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତାପରୁଦ୍ର ବେଉରାୟ ଗତ ୨୫ ବର୍ଷ ଧରି ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମାଘମାସ ର ଯଜ୍ଞ କରି ଆସୁଛନ୍ତି।ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ପଣ୍ଡିତ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମଳୟ କର,ନିରଞ୍ଜନ ଦାଶ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଣ୍ଡିତ ମାନେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।

Share this

Related Posts

ଆର୍ମି ଅଫିସର ଘରେ କଳା କନା ବୁଲାଇଲେ…

Udaya_Labanya | March 2, 2023 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଜାମପଦା ସାହି ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଆର୍ମି ଜେସିଓ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରକାଶ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କ ଘରେ ଗତ କାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେକେହି ନଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାନେ ସାମନା ଗ୍ରିଲ ଓ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଚାରିଲକ୍ଷ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories